ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سیستم بتل پس بازی Apex Legends دچار تغییرات گسترده‌ای شده است

ارز داخل بازی حالا دیگر ارزشی ندارد

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۸ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

الکترونیک آرتز اعلام کرد که تغییرات گسترده‌ای در سیستم بتل پس بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) ایجاد کرده و دیگر امکان خرید آن‌ با ارز داخل بازی وجود ندارد.

EA با انتشار بلاگ پستی به بازیکنان اطلاع داده که تصمیم به تغییر از سک‌های ایپکس (AC) به ارز واقعی را با دقت زیادی گرفته، اما توضیحات بیشتری در این زمینه ارائه نداده است. همچنین اعلام شده که این تغییر به کمپانی اجازه می‌دهد تا قیمت بتل پس Premium+ بازی Apex Legends را برای جامعه‌ بازیکنان کاهش دهد.

قبلاً بازیکنان می‌توانستند با استفاده از Apex Coins، بتل پس هر فصل را خریداری کنند. از طرف دیگر این امکان هم وجود داشت که بازیکنان در طول یک فصل، Apex Coins کافی برای خرید Battle Pass فصل بعد را کسب کنند.

بتل پس جدید بازی Apex Legends

با اعمال این تغییرات، قیمت جدید برای مسیر Premium در بتل پس برابر با 9.99 دلار خواهد بود. مسیر جدید Premium+ نیز 19.99 دلار قیمت خواهد داشت. بتل پس Apex Legends به دو بخش برای هر فصل تقسیم خواهند شد. به همین دلیل، الکترونیک آرتز برنامه دارد تا سطح مورد نیاز برای کسب تمامی جوایز را از 110 به 60 کاهش دهد.

همه این تغییرات از فصل 22 به بعد اعمال خواهند شد. فصل جدید که با نام Upheaval معرفی شده است، حالت Solos را مجدداً به بازی بازگردانده و قهرمان جدیدی به نام Alter را اضافه کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی