ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یک ماد چندنفره برای بازی Cyberpunk 2077 در دست ساخت قرار دارد

گشت و گذار در نایت سیتی با ۲۰ بازیکن دیگر

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

یک حالت چندنفره غیررسمی برای بازی Cyberpunk 2077 به نام CyberpunkMP ممکن است به زودی منتشر شود که تنها توسط یک توسعه‌دهنده در حال ساخت است. 

استودیو CD Projekt Red، توسعه‌دهنده اصلی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، در گذشته برنامه‌هایی برای یک حالت چندنفره مستقل داشت، اما این ایده را کنار گذاشت. حالا یک ماد برای بازی Cyberpunk 2077 در دست ساخت است که به بازیکنان اجازه می‌دهد نایت سیتی را همراه با دیگران تجربه کنند. 

ماد CyberpunkMP از پشتیبانی کو-آپ برخوردار نیست، اما بازیکنان می‌توانند سرورهای خود را بسازند و به طور آزادانه در شهر گشت و گذار کنند. S1nger، سازنده ماد، در آخرین ویدیو خود تست‌هایی از ماد را نشان داده که شامل مبارزات PvP و مسابقات بزرگ در شهر می‌شود. بازیکنان می‌توانند با وسایل نقلیه خود در مسابقات شرکت کنند یا با برخورد به دیگران آن‌ها را از مسیر خارج کنند.

بازی Cyberpunk 2077

بازیکنان می‌توانند سرورهایی با 10 تا 20 بازیکن داشته باشند و حتی نسخه قدیمی‌تر این ماد نیز عملکرد شگفت‌انگیز دارد. یکی از مشکلات اولیه این ماد، عدم وجود انیمیشن برای سایر بازیکنان بود، که باعث می‌شد بازیکنان دیگر مانند عروسک‌های ثابت حرکت کنند. اما در به‌روزرسانی اخیر، این مشکل برطرف شده و انیمیشن‌ها اضافه شده‌اند که بهبود قابل‌توجهی در بازی ایجاد کرده است.

هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار ماد اعلام نشده است و همچنان در حالت پیش‌ از آلفا قرار دارد. سازنده آن در حال کار بر روی پایداری بیشتر این حالت چندنفره است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی