ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

بازی TMNT: Splintered Fate به زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

بازگشت لاک‌پشت‌های دوست داشتنی به رایانه‌های شخصی

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

بازی جدید دنیای لاک‌پشت‌های نینجا یعنی TMNT: Splintered Fate هفته آینده برای نینتندو سوییچ و به زودی روی رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

گفته شده که این عنوان در طول تابستان سال ۲۰۲۴ به رایانه شخصی می آید. خوشبختانه صفحه‌ی استیم بازی نشان می‌دهد که بازیکنان برای تجربه‌ی این اثر به سیستم مورد نیاز چندان قدرتمندی احتیاج نخواهند داشت. سازندگان این بازی به تازگی اعلام کرده‌اند که به زودی ویژگی‌های جدیدی از جمله حالت Co-op به این بازی اضافه می‌شود.

داستان این بازی که توسط استودیوی Viacom International ساخته شده، در دورانی جریان دارد که اسپلینتر، استاد لاکپشت‌ها توسط شردر ربوده شده و حالا برادران نینجا باید در شرایطی که یک سری پورتال مرموز در نیویورک‌ خطرآفرین شده‌اند، استاد خود را پیدا کرده و مردم شهر را از دست قبیله‌ی فوت نینجا‌ها نجات دهند.

هر یک از لاک‌پشت‌ها در طول بازی قابلیت‌ها و توانایی‌های خاص خود را خواهند داشت و ظاهرا همکاری این برادران با هم ویژگی‌ اصلی این بازی خواهد بود. بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate در تاریخ ۲ مرداد سال جاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی