ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

احتمال ساخت یک بازی نقش آفرینی از Sonic وجود دارد

یک آرزوی شخصی رئیس استودیو تیم سونیک

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۵:۰۰

تاکاشی ایزوکا، رئیس تیم سونیک، در مصاحبه‌ اخیر فاش کرد که دوست دارد قبل از بازنشستگی یک بازی نقش‌آفرینی از Sonic بسازد.

تاکاشی ایزوکا با Good Vibes Gaming مصاحبه‌ای داشته و درباره علاقه خود به ژانر نقش آفرینی صحبت کرد. فرمت این ژانر برای رئیس استودیو تیم سونیک بسیار جالب توجه است و این سوال را برای خودش مطرح کرده که چرا در طول این ۳۰ سال یک بازی نقش آفرینی از Sonic توسعه نداده‌اند. 

ایزوکا گفت امیدوار است که بتواند قبل از بازنشستگی یک بازی RPG از سونیک بسازد. اما این ایده در حال حاضر فقط یک رویا بوده و برنامه‌های مشخصی در این مورد وجود ندارد.

بازی Sonic

سونیک قبلا با بازی Sonic Chronicle: The Dark Brotherhood که برای نینتندو DS منتشر شد، در دنیای نقش آفرینی ظاهر شده بود. با این حال ساخت یک بازی کامل و مدرن برای پلتفرم‌های امروزی می‌تواند بسیار جذاب باشد. فرنچایز ماریو با بازی‌هایی مانند Paper Mario و Super Mario RPG موفقیت‌های بزرگی در این ژانر کسب کرده است. بنابراین شاید وقت آن باشد که سونیک نیز در این زمینه بدرخشد.

سونیک در سال جاری با نسخه بازسازی شده Sonic X Shadow Generations بازخواهد گشت. این بازی در واقع بازسازی Sonic Generations محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه شده بود، اما نکته مهم مراحل جدیدی است که به آن اضافه شده‌اند و شامل شخصیت Shadow the Hedgehog می‌شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی