ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ماد Fallout London بازی فال اوت ۴ را دان‌گرید می‌کند

آپدیت آخر بستدا فقظ مشکل ساز بوده و باید نادیده گرفته شود

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

ماد بسیار مورد انتظار Fallout London قرار است به زودی منتشر شود و پلتفرم GOG در حال انجام تست‌های نهایی است.

چندین سال است که یک تیم توسعه دهنده ماد روی Fallout London کار می‌کند و می‌توان آن را یکی از بزرگ‌ترین مادهای تاریخ بتسدا و حتی صنعت ویدئو گیم دانست. این ماد شما را به قلب لندن می‌برد و نقشه آن کاملا جدید خواهد بود. وسعت این پروژه به اندازه‌ای زیادی است که نیل نیوبن (Neil Newbon)، صداپیشه بالدرز گیت ۳، نیز در آن حضور دارد. 

چند ماه‌ پیش وقتی Bethesda تاریخ به‌روزرسانی نسل بعدی فال اوت ۴ را اعلام کرد، سازندگان Fallout London تصمیم به تاخیر این ماد گرفتند. همانطور که می‌دانید آپدیت‌هایی که بتسدا برای بازی‌های خود منتشر می‌کند، باعث خراب شدن مادها می‌شوند و به همین خاطر خود مادها نیز باید به روزرسانی شوند، از این رو تاخیر آن ضروری بود.

ماد Fallout London

به‌روزرسانی نسل جدید Fallout 4 نتوانست انتظارات طرفداران را برآورده کند، به همین خاطر سازندگان Fallout London تصمیم گرفتند آن را نادیده بگیرند. حالا پس از تلاش‌های فراوان Fallout: London آماده انتشار است، اما فال اوت ۴ را دان‌گرید می‌کند و آن را به نسخه قبلی باز می‌گرداند.

تیم توسعه‌دهنده توضیح داده است که هنگام نصب این ماد یک downgrader نیز نصب خواهد شد که نسخه Fallout 4 شما را به نسخه‌ای پایدار قبل از آپدیت آخر برمی‌گرداند. این به معنای از دست دادن برخی از مزایای به‌روزرسانی خواهد بود، اما تنها راه برای اجرای Fallout London بدون مشکلات است.

به گفته تیم توسعه‌دهنده، نسخه به‌روزرسانی شده Fallout 4 هنوز به اندازه کافی پایدار نیست و اگر منتظر اصلاحات توسط Bethesda بمانند، ممکن است Fallout: London هرگز منتشر نشود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • PALGOYA
    PALGOYA | 5 روز قبل

    دوستان این ماد و شخصی داره منتشر میکنه یا از طریق خوده شرکت پشتیبانی میشه؟

مطالب پیشنهادی