ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فرانک ریبری خطاب به EA: این دیگر کیست!؟

چهره این ستاره در دنیای فوتبال هیچ شباهتی به واقعیت ندارد!

۰

خیلی از ستارگان دنیای فوتبال هستند که به بهترین شکل ممکن در بازی FIFA 20 شبیه سازی شده‌اند. امثال پاول پوگبا، کوین دی بروین و ادن هازارد با عکس‌هایشان مو نمی‌زنند. اما در این بین فرانک ریبری بدشناسی آورده است.

این ستاره فرانسوی مستطیل سبز که چندین سال با پیراهن تیم بایرن مونیخ افتخار آفرینی کرده، سال پیش به تیم فیورنتینا پیوست و شماره 7 این تیم ایتالیایی که در سری آ رقابت می‌کند را به تن کرد.

به گفته خود فرانک ریبری در شبکه‌های اجتماعی‌اش، وقتی با فرزندانش مشغول تجربه نسخه جدید فیفا بوده، با صحنه‌ای عجیب مواجه می‌شود: شماره 7 فیورنتینا هیچ شباهتی با فرانک ریبری در دنیای واقعی ندارد!

شما هم می‌توانید الآن سری به فیفا 20 خود بزنید و نگاهی به صورت این بازیکن در بازی بیندازید تا مطمئن شوید مشکل از سایه‌ها یا ادیت تصاویر نیست و واقعاً نسخه دیجیتالی ریبری در بازی فیفا شبیه خود او نیست.

چند نکته عجیب در این مورد وجود دارد. مورد اول این است که فرانک یکی از متمایزترین صورت‌های دنیای فوتبال را دارد. به طرز تراژیکی، وقتی که فقط دو سال داشت، در تصادف ماشین ضربه‌ای شدید به سر و صورت او وارد شد. بعد از این تصادف او را به بیمارستانی منتقل کردند که در آن جا 100 بخیه به ناحیه سر فرانک زده شد. او در مصاحبه‌هایش اعلام کرده که این زخم‌ها به او «قدرت» و «شخصیت» در دوران فوتبالی‌اش می‌دهند. پس این که فیفا 20 به این سادگی صورت فرانک را خراب کرده مورد عجیبی به نظر می‌رسد.

مورد دوم برمی‌گردد به سال پیش و فیفا 19، نسخه‌ای از بازی که فرانک را به خوبی شبیه سازی کرده بود. در زیر تصویری از فرانک ریبریِ فیفا 19 را می‌توانید ببینید:

صورت فرانک ریبری در فیفا 19

صورت فرانک ریبری در فیفا 19

بعد از انتقال ریبری از غول فوتبال آلمان به تیمی متوسط در ایتالیا، با وجود این که سال پیش در تیم آلتیمیت فیفا بود ولی امسال حتی در این تیم نیز قرار نگرفت. شاید سازندگان بازی مشکلی در انتقال فرانک از بایرن مونیخ به فیورنتینا دیده‌اند که چنین بلایی سر او آوردند.

کونامی خیلی سریع نسبت به این توییت ریبری واکنش داد و در پاسخ به او تصویری از فرانک در PES 2020 منتشر کرد که بسیار شبیه به خودش است.

حالا با وجود اشتباه بزرگی که EA انجام داده، احتمالاً پچ و آپدیت جدیدی به زودی منتشر می‌شود تا شیشه خرده‌ها به زیر فرش جارو شود.

.کپی شد https://vgto.ir/1bl

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...