ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ویجیاتو – داستان خالق یکی از بهترین بازی‌های سال 2019

تماشا کنید

۳
انارگیفت

دیگر به پایان سال ۲۰۱۹ میلادی چیزی باقی نمانده و آرام آرام داریم به فصل جوایز نزدیک‌تر می‌شویم. خصوصا برای ما گیمرها که اتفاقات هیچان انگیزی در راه است و امسال باید ببینم جف کیلی و دوستانش در The Game Awards چه برایمان تدارک دیده‌اند و در نهایت کدام اثر جایزه بهترین بازی سال 2019 را با خود به خانه می‌برد. اما جدای از این ما هم در ویجیاتو زیاد در مورد بهترین‌ بازی‌های سال به خصوص بهترین بازی سال 2019 و آثاری که امسال در این دسته جای می‌گیرند صحبت می‌کنیم.

اتفاقا همین چند وقت پیش بحث بر سر The Outer Worlds و کیفیت بالای آن بود. قطعا ساخته تازه آبسیدین جزو بهترین بازی‌های امسال است اما چیزی که ما در موردش بیشتر صحبت کردیم فقط The Outer Worlds نبود. بلکه بیشتر در مورد استودیویی بود که سال‌ها برای ما بازی‌های خوب ساخت اما خیلی و آن طور که باید و شاید دیده نشد.

با این حال، قضیه فقط به همین‌ جا ختم نشد. اعضای تحریریه رفتند سراغ آبسیدین، گذشته‌اش را زیر و رو کردند، در مورد ناکامی‌هایش خواندند و موفقیت‌هایش را زیر ذره‌بین گذاشتند و نتیجه همه این‌ها شد این قسمت از برنامه ویدیویی که همه چیزش در مورد آبسیدین و فراز و فرودهایش است. اگر شما هم همین حالا The Outer Worlds را بازی کردید یا بررسیش را در ویجیاتو خواندید و می‌خواهید به سراغش بروید این قسمت از برنامه ویدیویی ویجیاتو را از دست ندهید.

البته این برنامه خوراک طرفداران Fallout، خصوصا Fallout New Vegas نیز هست و اگر جزو این دسته هستید، کلی در مورد اتفاقات نیو وگاس و مجادله‌ بین آبسیدین و بتسدا هم صحبت کردیم. پس بیش از این وقتتان را نمی‌گیرم و از شما دعوت می‌کنم که به تماشای این قسمت از برنامه ویدیویی ویجیاتو بنشینید.

دانلود قسمت هجدهم برنامه ویدیویی ویجیاتو با کیفیت ۱۰۸۰p
.کپی شد https://vgto.ir/1lo

3
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
Ali_APfaint.smileAlo آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Ali_AP
مهمان
Ali_AP

خیلی کیف کردم دمتون گرم لطفا ادامه بدید

faint.smile
مهمان
faint.smile

فوقالعاده جذاب و حرفه ای. از تولید این ویدیو ها دست نکشید

Alo
مهمان
Alo

عالی با طعم نارنگی!

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...