ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

افشای اطلاعاتی از حالت بتل رویال Modern Warfare

بازی Call of Duty Modern Warfare کمتر از یک ماه قبل در حالی منتشر شد که دارای حالت بتل رویال نبود، اما همواره گمانه‌زنی‌هایی در مورد بود و نبود این بخش و یا اضافه شدن ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۹

بازی Call of Duty Modern Warfare کمتر از یک ماه قبل در حالی منتشر شد که دارای حالت بتل رویال نبود، اما همواره گمانه‌زنی‌هایی در مورد بود و نبود این بخش و یا اضافه شدن یا نشدنش به گوش می‌رسید. در حالی که هرگز دقیقا معلوم نشد چه اتفاقی خواهد افتاد، یکی از دیتا ماینرهای صنعت گیم موفق شده به برنامه‌های شرکت اینفینیتی وارد دسترسی و در نتیجه فایل‌های مربوط به مد بتل رویال را پیدا کند.

اطلاعات فاش شده از حالت بتل رویال بازی Modern Warfare توسط کاربری به نام Senescallo در ردیت آپلود شده و اشاره دارد نقشه Shoot House در واقع همان نقشه در نظر گرفته شده برای حالت بتل رویال بازی است. علاوه بر این نقشه‌های بخش‌های Ground War و Spec Ops نیز به عنوان محیط‌هایی وسیع در حالت بتل رویال استفاده می‌شوند.

این منبع که پیش از این نیز به درستی انتشار DLC‌های کال آو دیوتی را افشا کرده بود مدعی است نقشه‌های بتل رویال Modern Warfare حسابی بزرگ و وسیع خواهند بود و تا ۲۰۰ نفر بازیکن را در هر راند از مسابقه در خود جای خواهد داد.

مکانیزم دوباره زنده شدن در این مد وجود دارد و از الگوی Respawn Tokens استفاده خواهد کرد که برای هر کاربر تنها یک بار امکان فعال شدن خواهد داشت و البته از طریق لوت پیدا می‌شود. هم‌تیمی‌ها می‌توانند ریسپاون توکن را بعد از کشته شدن دوستشان فعال کنند تا روی یک آمبولانس دوباره زنده شود. آمبولانس او را به Gulag می‌برد که در آن می‌بایست با یک کاربر دیگه به صورت نفر به نفر بجنگد؛ فرد پیروز کسی خواهد بود که دوباره به میدان نبرد پای خواهد گذاشت. با این حال گفته می‌شود در برخی موارد اتفاق خاصی در مقاطعی معین رخ می‌دهد که در واقع تمام بازیکنان را به بازی بر می‌گرداند.

علاوه بر این اسکوادها در این حالت ممکن است با ماموریت‌هایی ویژه مواجه شوند که از طریق لوت در دسترس قرار دارند. این ماموریت‌ها اهداف متفاوتی دارند، مثل وظیفه کشتن یک بازیکن معین، در اختیار گرفتن کنترل منطقه‌ای خاص و غیره. البته لازم به تاکید است هر اسکواد در آن واحد می‌تواند فقط یک ماموریت داشته باشد.

قسمت دیگر جالب این خبر، قابلیتی به نام Plunder است که بازیکنان بعد از انجام ماموریت‌ها و کشتن دشمنان آنها را به دست می‌آورند. از Plunder می‌توان برای خرید آیتم‌های درون بازی، یا تبدیل آنها به امتیاز، و یا شرط‌بندی روی نبردی از Gulag استفاده کرد.

گفتنی است بر اساس شایعات اخیر، مد بتل رویال Modern Warfare اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی راه‌اندازی خواهد شد و طی همکاری اینفینیتی وارد با Raven، دیگر استودیوی تحت مالکیت اکتیویژن ساخته شده. سوال اصلی این است که این مد آیا مثل Black Ops 4 به صورت یک بسته گسترش‌دهنده رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت یا به نحوی دیگر.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی