دیزنی تاریخ انتشار چهار فیلم جدید دنیای سینمایی مارول را منتشر کرد

دیزنی برای تسخیر دوباره‌ی سینما آماده می‌شود

۰

دیزنی تاریخ انتشار چهار فیلم از فاز جدید دنیای سینمایی مارول را مشخص کرده که البته هنوز نام آن‌ها مشخص نیست.

بر اساس زمانبندی جدیدی که از سمت این غول بزرگ دنیای سینما اعلام شده، در تاریخ‌های ۲۸ بهمن ۱۴۰۱، ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲، ۱۴ تیر ۱۴۰۲ و ۱۲ آبان همان سال باید منتظر اکران فیلم‌های مارولی جدیدی از این کمپانی باشیم. فیلم اسپایدرمن: دور از خانه رسما فاز دوم فیلم‌های سینمایی مارول را به پایان رساند و حال باید منتظر ماند و دید که این کمپانی چه برنامه‌هایی برای فاز چهارم دارد.

در حال حاضر شایعات مختلفی در مورد این فاز سینمایی جدید شنیده می‌شود و ما تنها می‌دانیم که در این فاز مارول و دیزنی بیشتر به سراغ ابرقهرمان‌هایی خواهند رفت که پیش از این حضور چندانی در دنیای سینما نداشته‌اند. تقریبا مطمئن هستیم که قسمت جدید اسپایدرمن هم در این فاز سینمایی حضور خواهد داشت و تام هالند بازهم در نقش مرد عنکبوتی حاضر خواهد شد.

فاز جدید دنیای سینمایی مارول شامل سریال‌های سرویس استریم دیزنی پلاس هم می‌شود. در واقع پیش از این کوین فایگی مدیر فیلم‌های مارولی دیزنی گفته بود که برای درک بهتر و آشنایی بیشتر با فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، بهتر است مخاطبان حتما سریال‌های ابرقهرمانی دیزنی پلاس را تماشا کنند؛ پلتفرمی که در همان روز اول آغاز به کار خود توانست بیشتر از ۱۰ میلیون مخاطب به دست آورد.

بیشتر بخوانید:

بیشتر از همه منتظر چه فیلم‌هایی در این فاز سینمایی هستید؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

.کپی شد https://vgto.ir/1n1

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...