نیکولاس کیج نقش خودش را بازی خواهد کرد

برای یادآوری روزهای اوج این بازیگر پرکار

۰

نیکولاس کیج که یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های هالیوود است قصد دارد بعد از یک عمر فعالیت هنری، سرانجام در فیلمی جدید نقش خودش را بازی کند.

این فیلم که The Unbearable Weight of Massive Talent نام دارد، در مورد بازیگری است که حال از دوران اوج خود فاصله گرفته و قصد دارد نقش تازه‌ای در فیلم جدید تارانتینو پیدا کند. البته این موضوع تنها چالش او نیست و این بازیگر باید از دختر نوجوان خود نیز نگه‌داری کند. این بازیگر پیش از این فیلم‌های ضعیف زیادی بازی کرده و به همین خاطر برای پیدا کردن یک نقش خوب شانس زیادی ندارد.

همانطور که احتمالا حدس زدید، این فیلم تا اندازه زیادی به سرنوشت خود نیکولاس کیج هم شبیه است. این بازیگر برنده اسکار به جز یکی دو سال اخیر، برای مدتی طولانی در هیچ فیلم موفق و تحسین شده‌ای حضور پیدا نکرد و همین قضیه هم باعث شد تا بسیاری دیگر از او به عنوان یک بازیگر درجه یک دنیای سینما یاد نکنند.

روزی روزگاری در هالیوود

جالب است بدانید که این فیلم عجیب به نوعی با یک میلیونر مکزیکی هم گره می‌خورد که قصد دارد اطلاعاتی از فیلم جدیدش را در اختیار کیج قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

آنطور که در گزارش‌‌ها آمده، در این فیلم اشارات زیادی به فیلم‌های موفق کیج خواهد شد. هنوز اطلاعات دیگری از The Unbearable Weight of Massive Talent در دسترس نیست و تاریخ اکران آن هم مشخص نشده است.

.کپی شد https://vgto.ir/1n3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...