این کنترلر جالب شمشیرهای معروف جنگ ستارگان را بازسازی می‌کند

همزمان با عرضه Star Wars Jedi Fallen Order

۰

مهم‌ترین ویژگی سری جنگ ستارگان شمشیرهای نوری آن است و حال به مناسبت انتشار بازی Star Wars Jedi Fallen Order یک استریمر کنترلر جالبی ساخته که مخصوص برای تجربه این بازی ساخته شده است.

همانطور که در این عکس می‌بینید، این کنترلر جدا از شمشیرهای مشهور سری جنگ ستارگان به ابزار عجیب دیگری شبیه دارد که در فیلم‌های آخرالزمانی شاهد آن هستیم!

جالب توجه است که با استفاده از این کنترلر می‌توان تمام بخش‌های بازی را بدون هیچ مشکلی انجام داد و کارهایی مثل حرکت دادن کاراکتر، جا خالی دادن، شمشیر کشیدن به سمت دشمنان و دفاع کردن به خوبی در آن تعبیه شده است.

مهم‌تر از همه این موارد، کنترلر ذکر شده به ال‌ای‌دی‌هایی مجهز شده که از خود نور بازتاب می‌دهند و به خوبی شما را با حس و حال جنگ ستارگان همراه می‌کنند.

طبق گفته‌های سازنده این گجت، تولید چنین کنترلری تنها ۴۰ دلار خرج روی دست او گذاشته است. البته او گفته که برای ساخت این محصول، مدت زمان زیادی را صرف کرده است.

Star Wars Jedi Fallen Order هم‌اکنون برای پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در دسترس است. بازی هم به خاطر ارایه گیم‌پلی جذاب و هم داستانی وفادار به سری جنگ ستارگان مورد توجه منتقدان قرار گرفته و عده زیادی آن را یکی از بهترین بازی‌های سال جاری می‌دانند.

 

.کپی شد https://vgto.ir/1nc

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...