مایکروسافت می‌خواهد بازی‌های ایکس‌باکس را روی هر پلتفرمی تجربه کنید

همراه با امکان انتقال سیو‌ها

۰

مایکروسافت می‌خواهد با استفاده از سرویس Xbox Play Anywhere کاری کند که تمام بازی‌های مرتبط با پلتفرم‌های این کمپانی را روی هر دستگاهی که مربوط به مایکروسافت است تجربه کنید.

برای مثال اگر شما عنوانی را روی یکی از پلتفرم‌های این کمپانی خریداری کنید، می‌توانید آن را روی سایر پلتفرم‌ها هم تجربه کنید. البته این تطابق تنها مرتبط به خرید بازی نمی‌شود و سیوهای شما نیز بین پلتفرم‌های مختلف قابل جابجایی خواهند بود.

برای مثال بازی جدیدی مثل Halo Infinite که روی پی‌سی، ایکس‌باکس وان و ایکس باکس وان و ایکس باکس اسکارلت عرضه می‌شود. اگر شما روی هر کدام از این پلتفرم‌ها بازی ذکر شده را خریداری کنید، می‌توانید آن را روی بقیه دستگاه‌ها هم تجربه کنید و سیو و اچیومنت‌های شما هم بین تمام این پلتفرم‌ها قابل انتقال خواهند بود.

فیل اسپنر مدیر برند ایکس باکس در رابطه این قضیه می‌گوید: «اشتباهی که ما در مورد ایکس‌باکس 360 کردیم این بود که چنین قابلیتی برای بازی‌های این کنسول و پی‌سی و ایکس باکس وان وجود نداشت و بنابراین شما نمی‌توانستید که به داده‌های خود روی کنسول جدیدتان دسترسی پیدا کنید.»

بیشتر بخوانید:

سیاست کلی مایکروسافت طی سال‌های اخیر این بوده که دسترسی کاربران به بازی‌ها را راحت کند. چه با استفاده از سرویس استریم این کمپانی که به‌زودی منتشر خواهد شد و چه سرویس Xbox Play Anywhere که اجازه تجربه بازی‌ها روی هر پلفترمی را می‌دهد.

.کپی شد https://vgto.ir/1ne

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...