دانلود و معرفی بازی‌هایی که می‌توانید به صورت آنلاین تجربه کنید

دانلود و معرفی بازی‌هایی که می‌توانید به صورت آنلاین تجربه کنید

بازی آنلاین مورد علاقه‌تان را در هر شرایطی تجربه کنید

۱ آذر ۱۳۹۸ ذخیره

در شرایط کنونی بازی‌هایی که نیازمند اتصال به اینترنت هستند با اختلال مواجهند. دسترسی به این بازی‌ها مقدور نیست و شما فرصت تجربه یک رقابت چند نفره را از دست داده‌اید، اما خوشبختانه بازی‌های ایرانی زیادی هستند که دچار این اختلال نشده‌اند و می‌توانید آن‌ها را به سادگی از کافه بازار دانلود کرده و به همراه دوستان یا کاربران دیگر تجربه کنید.

گرچه عناوین آفلاین یا به عبارتی تک نفره از جذابیت خاصی برخوردارند، اما یک رقابت گسترده با دیگر کاربران چیزی است که بسیاری در جستجویش هستند. برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال تجربه یک رقابت آنلاین هستند، مطلبی را تدارک دیده‌ایم تا بهترین عناوین ایرانی با قابلیت بازی چند نفره یا آنلاین را معرفی کنیم. پس تا انتها با ویجیاتو همراه باشید.

بازی موبایل آنلاین
کوییز آف کینگز به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ایرانی شناخته می‌شود. اگر سری به صفحه کافه بازار کوییز آف کینگز بزنید و تعداد نیم میلیون دانلودی آن را ببینید، متوجه می‌شوید که محبوبیت این بازی در میان کاربران ایرانی تا چه اندازه زیاد است. عموما کوییز آف کینگز را آن دسته از کاربرانی می‌پسندند که می‌خواهند اطلاعات عمومی خود را امتحان کنند‌.
بازی از این قرار است که شما به همراه کاربری دیگر، وارد رقابتی براساس پاسخ دادن به سوالات دسته‌بندی‌هایی خاص می‌شوید‌. انتخاب دسته‌بندی به عهده خودتان است و می‌توانید موضوعی که اطلاعات بیشتری از آن دارید را برای مسابقه انتخاب کنید. البته می‌بایست توجه داشته باشید که رقیبتان نیز می‌تواند موضوعی انتخاب کند و ممکن است این موضوع خارج از محدوده اطلاعات شما قرار داشته باشد.
به سوالات پاسخ می‌دهید و مانند ضربات پنالتی، امتیاز می‌گیرید تا درنهایت برنده رقابت مشخص شود. شما ملزم به رقابت با یک کاربر نیستید و می‌توانید در آن واحد با چند کاربر رقابت کنید. برای پاسخ دادن به سوالات نیز ۲۴ ساعت زمان دارید و درصورتی که نتوانید در بازه مشخص شده سوالات را پاسخ دهید، بازنده رقابت می‌شوید. همانطور که گفته شد، کوییز آف کینگز یک بازی کاملا آنلاین است و در حال حاضر می‌توانید با خیال راحت رقابتتان را با سایر کاربران استارت بزنید.

کوییز آف کینگز یک بازی موبایل آنلاین است که برای دانلود نسخه اندرویدی‌اش می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید:

پرسیتی

بازی موبایل آنلاین
بازی‌های داخلی زیادی هستند که تلاش می‌کنند تجربه‌ای خارجی را برای کاربران ایرانی بومی‌سازی کنند. Hay Day یکی از مشهورترین عناوین استودیو مشهور سوپرسل است که به نوعی می‌توان از آن به عنوان یک شبیه‌ساز موفق مزرعه‌داری و دام‌پروری یاد کرد. حال استودیو تاد با بهره‌گیری از ایده موفق سوپرسل و تبدیل آن به یک عنوان داخلی، پرسیتی را برای کاربران ایرانی منتشر کرده.
اگر بازی‌های مدیریتی را تجربه کرده باشید، آشنایی با ساز و کار پرسیتی زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. زندگی شهری را رها می‌کنید و برای راه اندازی زمینی که پدربزرگتان به شما داده، وارد روستا می‌شوید. از درجات پایین یک مزرعه شروع به کار می‌کنید و به مرور زمان، پیشرفت و بزرگ‌تر شدن مزرعه‌تان موجب می‌شود تا سر و سامان دادن به وضعیت مزرعه انرژی و زمان بیشتری از شما بگیرد.
طبیعیست که برای شروع تجربه یا اطلاعاتی ندارید و به همین خاطر، بازی به مرور زمان شما را با تمام بخش‌ها و اطلاعاتی که نیاز دارید آشنا می‌کند. به زودی یاد می‌گیرید کا برای تولید نان، نیاز به کاشت گندم دارید و دام‌هایتان از غلات و گندمی که در زمین‌های کشاورزیتان کشت می‌کنید تغذیه می‌کنند تا محصولاتی مانند شیر و پشم را برایتان مهیا کنند. مانند دیگر بازی‌های مدیریتی، پرسیتی نیز نیازمند این است تا به اینترنت متصل باشید و در حال حاضر این امکان برای کاربران مقدور است.

پرسیتی یک بازی موبایل آنلاین است که برای دانلود نسخه اندرویدی‌اش می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید:

پسرخوانده

بازی موبایل آنلاین
درمیان بازی‌های استراتژیک داخلی، پسرخوانده از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. یکی از عناوین باکیفیت ایرانی که بخاطر عملکرد فوق‌العاده خود راهی بازارهای خارجی شده و توانسته خوش بدرخشد. درواقع ترکیب صحیح المان‌های سبک استراتژیک و کارتی را می‌توان دلیل اصلی این موفقیت دانست.
پسرخوانده داستان گنگ‌های خیابانی را روایت می‌کند که برابر یکدیگر می‌ایستند و با تکیه بر قدرت‌ها و خصوصیات منحصر به فردشان، با یکدیگر رقابت می‌کنند. کارکترهای پسرخوانده به مرور آزاد می‌شوند و می‌توانید از آن‌ها در ترکیب سه‌تایی هر مسابقه استفاده کنید. سیستم لوت باکس‌های بازی بدین شکل است که با کسب پیروزی در هر مسابقه صندوقچه‌ای دریافت می‌کنید. سکه‌های حاصل از پیروزی و از طرفی کارت‌های جمع‌آوری شده برای هر شخصیت و قدرت‌هایشان وسیله ارتقاء دادنشان محسوب می‌شوند.
برنامه‌ریزی، داشتن استراتژی مناسب و شناخت نقطه ضعف حریفان از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر بخواهید بدون حساب و کتاب وارد مسابقات شوید، قافیه را باختیه‌اید و عملا شانسی برای پیروزی ندارید. پسرخوانده یک بازی کاملا آنلاین است و برای تجربه‌اش نیازمند اتصال دائمی اینترنت هستید که خوشبختانه در حال حاضر این امکان برای کاربران وجود دارد.

پسرخوانده یک بازی موبایل آنلاین است که برای دانلود نسخه اندرویدی‌اش می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید:

ارباب جنگ

بازی موبایل آنلاین
کانسپت ارباب جنگ برای بسیاری از کاربران آشناست. شاید کمتر گیمری پیدا شود که سال‌ها پیش Worms یا کرم‌های معروف خودمان را تجربه نکرده باشد. جایی که شما در فضایی سه بعدی، کنترل سربازانتان را در دست می‌گرفتید و برای از بین بردن افراد تیم مقابل تلاش می‌کردید. این دقیقا همان سیستمی است که بعدها در World of Tanks و درنهایت در ارباب جنگ شاهدش بودیم.
ارباب جنگ داستان مخروبه شدن کمپ نظامی‌ای را روایت می‌کند که به دست شما سپرده شده. برای اهیای دوباره این کمپ به پول و مواد اولیه احتیاج دارید. قسمت منابع بازی مشابه سایر عناوین مدیریتی است. مخازن این منابع به دستان شما سپرده شده و می‌بایست با جمع‌آوریشان، آن‌ها را در راستای ارتقاء ساختمان‌های کمپ، تانک، مهمات و سایر قابلیت‌های موجود هزینه کنید. بدین ترتیب، به مرور زمان قوی‌تر شده و برای رقابت با رقبایی قدرتمندتر آماده می‌شوید.
مکانیزم‌های بازی نیز ساده است. با شناخت هر نوع مهمات و نحوه عملکردش تانک رقیبتان را هدف می‌گیرید. تانکی که آسیب بیشتری ببیند و زودتر از دور خارج شود، بازنده است و درنهایت امتیاز و جوایز مسابقه به کسی می‌رسد که توانسته با موفقیت از این نبرد خارج شود. ارباب جنگ یک رقابت کاملا آنلاین است که هم‌اکنون می‌توانید آن را دانلود و تجربه کنید.

ارباب جنگ یک بازی موبایل آنلاین است که برای دانلود نسخه اندرویدی‌اش می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید:

شاه دزد

بازی موبایل آنلاین
میان بازی‌هایی که تلاش می‌کنند یک کپی غیرحرفه‌ای یا حتی یک الهام‌گیرنده بومی‌سازی شده باشند، می‌توان مواردی را پیدا کرد که مخلوطی از المان‌های موفق چند بازی مختلف محسوب می‌شوند. اگر King of Thieves و فالوت شلتر را بازی کرده باشین، شاه دزد برایتان آشنا خواهد بود. یکی از برترین بازی‌های ایرانی در سال جاری که توانسته عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان دهد و کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند.
ماجرا از آنجایی شروع می‌شود که شما می‌بایست از قلعه خودتان برابر حمله راهزنان دفاع کنید و همزمان، برای پیشرفت و به دست آوردن منابع مورد نیاز جهت ارتقاء مسیر دفاعیتان باید به قلعه سایر کاربران دستبرد بزنید. بخش دفاعی بازی کاملا ریش و قیچی را به دست شما می‌سپارد تا با استفاده از تله‌ها و آیتم‌هایی که به مرور زمان از صندوقچه‌های بازی به دست می‌آورید، آن را طراحی کنید و مانع از ورود سایر کاربران یا به عبارتی راهزنان شوید. از آن سو بخش غارت بازی گیم‌پلی‌ای پلتفرمر و جذاب دارد.
با استفاده از حرکت کردن در محیطی دو بعدی و استفاده از قابلیت پرش، می‌توانید موانع را پشت سر بگذارید و خودتان را به درب قلعه برسانید. اگر در این مسیر شکست بخورید، امکان بازگشت و تلاش دوباره وجود دارد، البته به قیمت پرداخت مقداری سکه ناقابل. قسمت‌های مختلف شاه دزد به مرور زمان در دسترش شما قرار می‌گیرند و باعث می‌شوند تا بازی همچنان روند سرگرم‌کنندگی خود را حفظ کند و برای کاربران یکنواخت نشود. علاوه بر بخش آنلاین، تعدادی مرحله آفلاین نیز در شاه دزد وجود دارد که می‌توانید برای به دست آوردن منابع سکه، سری هم به آن‌ها بزنید.

شاه دزد یک بازی موبایل آنلاین است که برای دانلود نسخه اندرویدی‌اش می‌توانید به کافه بازار مراجعه کنید:

کپی شد https://vgto.ir/1o5
نظرات (۴)
0 0 امتیازها
امتیاز مطلب
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
دیدگاه درون خطی
نمایش تمام نظرات

غذا: نیست
دیجیاتو: ۱۰ کار که برای افزایش اشتها میتوانید انجام دهید.

مطلب عالی

همین مونده وقتمونو بابت این بازی های مسخره حروم کنیم، شما هم نمیخواد از آب گل آلود ماهی بگیرین و مردم رو به محتوای داخلی بکشونین این موضوع هیچوقت اتفاق نخواهد افتاد همینکه مردم و دعوت میکنین که از کافه بازار دانلودهاشونو انجام بدن مشخصه که چه فکری تو سرتونه مطمئن باشین بازدیدی که الان دارین هم موقع وصل شدن اینترنت از دست خواهید داد چون بازم مردم شمارو خوب شناختن تو اینم مدت

4
0
نظرت رو حتما بهمون بگو!x