معرفی بازی شستی Dancing Line

هدیه‌ای برای آرامش شما

۱
0

بازی‌های پورتریت یا صرفا عناوینی که برای تجربه‌شان موبایلتان را در یک دست می‌گیرید و تنها با استفاده از شستتان در آن‌ها پیشروی می‌کنید را در قسمت بازی شستی قرار می‌دهیم. عموما این بازی‌ها رکوردی هستند، اما می‌توان در میانشان بازی‌هایی را پیدا کرد که مراحل متنوع و زیادی دارند و می‌توانند ساعت‌ها شما را سرگرم‌ کنند.

بازی‌های شستی به خاطر کنترل راحت و داشتن محتوایی که اعتیادآور نیست و عموما زمان زیادی از شما نمی‌گیرد، مناسب شرایطی هستند که می‌خواهید که بخشی از زمانتان را گذرانده سرگرم شوید. شرایطی مانند صبر کردن در مترو، اتوبوس و… .

گرچه سازوکار Dancing Line بسیار ساده است و با گذراندن دو مرحله آموزشی ابتدای بازی تمام مکانیزم‌های آن را یاد می‌گیرید، اما با پیشروی در آن متوجه می‌شوید همین ساز و کار ساده می‌تواند ختم به شرایطی چالش‌برانگیز و دشوار شود. دنیای بازی شامل مسیر‌ موربی است که از میان محیط‌های مختلف می‌گذرد. شما کنترل یک خط را به دست می‌گیرید و وظیفه دارید با تغییر جهت آن به وسیله لمس کردن صفحه، مانع از برخوردش با موانع موجود در مسیر شوید.

امکان جهت‌دهی به خط وجود ندارد و تنها زمانی که صفحه را لمس می‌کنید، به دو جهت چپ و راست تغییر جهت می‌دهید. مسیر پیش رویتان به مرور زمان تکمیل می‌شود و هرچه جلوتر می‌روید، قسمت‌های بیشتری از آن را مشاهده می‌کنید. در نهایت نیز با جمع‌آوری آیتم‌های خواسته شده در طول راه، به انتهای مسیر می‌رسید و مراحل بعدی بازی به همراه جوایز اتمام مرحله در دسترس‌تان قرار می‌گیرند.

موسیقی در Dancing Line از اهمیت بالایی برخوردار است. درواقع شما با یک بازی ریتمیک سروکار دارید. بازی تلاش می‌کند با ارائه یک موسیقی د‌‌‌‌ل‌نشین و آرامش‌بخش شما را وارد دنیای دوست‌داشتنی خود کند و همزمان با تغییر ریتم و ارائه پالس‌هایی به موقع، شما را از مسیر پیش رویتان و نحوه واکنش دادن به آن مطلع می‌کند. درواقع گوش دادن به موسیقی ضمن بازی کردن علاوه بر القای حس مورد نظر، به شما در پیشبردن مرحله هم کمک می‌کند.

محیط Dancing Line نیز براساس موسیقی هر مرحله طراحی شده و با پیشروی در بازی، مشاهده می‌کنید که دنیای فانتزی و انیمه مانند آن به مرور تکمیل شده و جزئیات بیشتری به اطراف‌تان اضافه می‌شود. سازندگان بازی برای دشوارتر کردن بازی تنها به استفاده از مسیرهایی پیچیده‌تر اکتفا نکرده‌اند و در این بین تغییر زاویه دید شما تاثیر به سزایی در چالش برانگیزتر شدن مراحل می‌گذارد.

بازی شستی‌های مورد علاقه‌تان را در بخش نظرات به ما معرفی کنید تا شاید در آیتم ویدیویی هفته بعدمان، به سراغ پیشنهاد شما برویم و آن را به دیگران معرفی‌ کنیم.

.کپی شد https://vgto.ir/1qd

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza Dark آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

عالی بود خسته نباشی🌷❤🌹⚘

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...