تصویری از کیت توسعه دهندگان پلی استیشن 5 لو رفت

خدا را شکر که مدل نهایی کنسول شکلی نیست!

۶

تصویری از کیت توسعه دهندگان پلی استیشن 5 لو رفته که نشان می‌دهد طرح‌هایی که پیش از این از این کنسول منتشر شده بودند، واقعی هستند.

باید این نکته را در نظر گرفت که به احتمال بسیار زیاد شکل مدل نهایی پلی استیشن بعدی با نسخه توسعه دهندگان آن تفاوت خواهد داشت و قطعا با یک ظاهر کاربر پسندتری برای این کنسول طرف خواهیم شد.

در این تصویر کنترلرهایی هم دیده می‌شود که نمی‌توان تایید کرد که آن‌ها متعلق به پلی استیشن 5 باشند. نکته جالب در مورد این کنترلرها عدم وجود لایت بارهایی است که در کنترلر پلی استیشن 4 شاهد آن‌ها بودیم.

پلی استیشن 5

اگر این کنترلرها متعلق به پلی استیشن 5 باشند، می‌توان نتیجه گرفت که سونی در این بخش خلاقیت زیادی به خرج نداده و به کنترلرهای پلی استیشن 4 که پیش از این هم کارایی خود را نشان داده بودند دوباره اعتماد کرده است.

البته پیش از این مقامات سونی اعلام کرده بودند که کنترلرهای دوال‌شاک بعد از چهار نسل سرانجام به انتهای دوران خود رسیده‌اند و پلی استیشن جدید دارای کنترلرهای متفاوتی خواهد بود.

برای پاسخ به این سوالات باید تا پاییز بعدی که زمان عرضه پلی استیشن جدید هست منتظر بمانیم. شاید خاکی از این است که این کنسول در آبان سال ۹۹ عرضه خواهد شد و در زمان عرضه قیمتی معادل ۵۰۰ دلار آمریکا خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – سال آخر پلی استیشن 4

.کپی شد https://vgto.ir/1qw

6
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
5 نویسندگان دیدگاه
پارسا اقتصادیامیر...KIAN...ایمانمیلاد آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
امیر
مهمان
امیر

همونPS4بخرین اگه بخوایمPS5بخریم خدایی تومان پولشه تازه باید تلوزیونتم عوض کنی یه تلوزیون ۴Kبخریم

...KIAN...
مهمان
...KIAN...

مث دستگاه های پخش کننده VHS میمونه..
خدایا خودت رحم کن

پارسا اقتصادی
کاربر

برادر این کیت توسعه‌س که فقط حاوی سخت‌افزار کنسول و امکانات لازم برای توسعه بازی و نرم افزاره. اگر نگاه کنی کلی پورت داره. شما جستجو کن Ps4 dev kit و ببین که اونم چه وحشتناک بوده. هیچ شرکتی (البته به جز مایکروسافت و ایکس‌باکس وان اولش😅) نمیاد همچین چیزی رو به بازار عرضه کنه.

پارسا اقتصادی
کاربر

به نظر دوستان، الان من PS4 بخرم بشینم انحصاری بزنم (۱ ترابایت ۳۵۵۰ه) یا پولشو نگه دارم برا سال دیگه PS5 بخرم؟ اوضاع اقتصادی و این‌ها رو درنظر می‌گیرم، به هیچ نتیجه به‌دردبخوری نمی‌رسم. :/

میلاد
مهمان
میلاد

Ps4 بگیر تا چند سال دیگه هم بازی براش میاد ps5 وقتی بیاد یه قیمت فضایی تو ایران داره

ایمان
مهمان
ایمان

جوون همون ps4 رو بخر بشین زندگی کن باهاش.سال دیگه باید کلیه بفروشیم برای خرید ps5

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...