ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

خدمتکار جدید بتمن مشخص شد

یار قدیمی دیگر بتمن به کمکش خواهد آمد

۰

اخطار: اگر از اخبار و اتفاقات کمیک‌های بتمن مطلع نیستید و آشنایی چندانی با آن ندارید، این مطلب می‌تواند نکاتی داستانی مهمی از کمیک بتمن را برایتان اسپویل کند. 

جیمز تاینیون چهارم (James Tynion IV)، نویسنده نسخه جدید کمیک بتمن که به زودی منتشر خواهد شد، مشخص کرد که لوشیوس فاکس (Lucius Foxّ) یکی از کاراکترهای کلیدی این کمیک خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

فاکس علاوه بر عهده‌داری مقام ریاست شرکت Wayne Enterprises، قرار است نقش آلفرد فقید را نیز برای شوالیه تاریکی پر کند. تاینیون در خلاصه معرفی‌ای که در خبرنامه خود منتشر کرده بود، نوشته است: «لوشیوس به تازگی نقش فرد برنامه‌ریز بتمن را هم به عهده گرفته است، وظیفه‌ای که پیش از این بر عهده آلفرد بود. این وظیفه سنگین استرس زیادی به این مرد مسن وارد کرده، کسی که عادت ندارد تنها با سه ساعت خواب در شبانه‌روز به کار کردن ادامه دهد. اما او به ماموریت بتمن و شهر جدیدی که زیر سایه آن‌ها پیشرفت می‌کند، ایمان دارد.»

لوک (Luke)، پسر فاکس نیز قرار است برای نقشی بزرگ و مهم در دنیای بتمن آماده شود در حالی که او به عنوان شخصیت بت‌وینگ فعالیت می‌کند اما لوشیوس می‌خواهد که پسرش در نهایت نقش آلفرد را برای بتمن پر کند.

تاینیون در ادامه توضیح می‌دهد: «پسر او، لوک فاکس، بابت شغل شبانه جدید پدرش نگران است و اینکه چطور این کار او را از خانواده‌اش دور نگه می‌دارد و سلامتش را به خطر می‌اندازد. او می‌داند که کار کردن با بتمن می‌تواند چه بلایی سر یک شخص بیاورد و او مرگ آلفرد را به عنوان اخطاری واضح از آن چیزی می‌بیند که ممکن است برای پدرش هم اتفاق بیافتد. لوک می‌خواهد پدرش بازنشسته شود اما لوشیوس تنها در صورتی به این گزینه فکر می‌کند که پسرش حاضر باشد جای او را بگیرد. چرا که بتمن باید حضور داشته باشد و بتمن به کمک هم احتیاج دارد.»

نقش و وظیفه جدید لوشیوس فاکس، بت‌وینگ‌ها و بت‌موبیل‌های جدیدی را برای بتمن به دنبال خواهد داشت و تاینیون نیز قصد دارد در هر شماره یک گجت یا وسیله جدیدی را هایلایت و معرفی کند. کار تاینیون با کمیک‌های بتمن از ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) شروع خواهد شد و شماره ۸۶ اولین شماره‌ای خواهد بود که کاملا به دست او نوشته می‌شود.

تماشا کنید: ویجیاتو – ۶ پیام پنهان توی استوری ۴

منبع: Newsarama

.کپی شد https://vgto.ir/1rv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...