ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

واکنش‌های اولیه به Star Wars: The Rise of Skywalker خبر از فیلمی بحث برانگیز می‌دهند

طرفداران استار وارز، خودتان را آماده کنید!

۰

با نزدیک شدن به اکران فیلم مورد انتظار Star Wars: The Rise of Skywalker، هم اکنون واکنش‌های اولیه منتقدان و سایر افرادی که موفق به تماشای آن شده‌اند منتشر شده است. طبق این نظرات، می‌توان حدس زد که احتمالا باز هم قرار است طرفداران جنگ ستارگان دو دسته شوند.

به طور خلاصه، نظرات تقریبا مثبت هستند. اما لا به لای این نظرات عده نه چندان کمی هم هستند که از فیلم ناامید شده و یا حداقل مشکلاتی را هم با آن داشته‌اند. اما به نظر می‌رسد یک نقطه اشتراکی بین تمامی این نظرات باشد، آن هم این است که رایز آو اسکای‌واکر روندی کاملا متفاوت نسبت به قسمت قبلی، یعنی The Last Jedi گرفته است. حتی برخی فیلم را «یک عذرخواهی برای د لست جدای» دانسته‌اند.

اما در کل، می‌توان برداشت کرد که با پایانی مناسب برای سه‌گانه دنباله استار وارز مواجه شویم. در ادامه می‌توانید برخی از این نظرات را بخوانید:

الیزابت بنکس، بازیگر فیلم‌هایی همچون سری The Hunger Games، می‌گوید فیلم «بهترین صحنه عشقی و غیر جنسی‌ای دارد که تا حالا دیده است»:

بدون اسپویلر – من گریه کردم و رایز آو اسکای‌واکر بهترین صحنه عشقی و غیرجنسی‌ای را دارد که تا حالا دیده‌ام.

آوا دوورنای، کارگردان مینی سریال When They See Us، آن را «پایانی بی‌نقص برای سه‌گانه‌ای حماسی» توصیف کرده است:

پایانی بی‌نقص برای سه‌گانه‌ای حماسی. داستان واقعا احساسی است. کارگردانی فک‌برانداز است. نمی‌دانم [جی جی آبرامز] چگونه این کار را کرد.. بازیگری‌ها هم بسیار خوب هستند. مخصوصا [دیزی ریدلی]. یک سفر فوق‌العاده.

 

اریک آیزنبرگ از CinemaBlend فیلم را ناامیدکننده می‌داند:

خوبی‌هایی در رایز آو اسکای‌واکر وجود دارند، اما بخش‌های ناامیدکننده آن بیشتر هستند. تصمیمات بسیاری هستند که به خوبی انجام نشده‌اند، فن سرویسی که جواب نمی‌دهد، و جزئیاتی که فراموش شده‌اند. حالم گرفته است.

پری نمیراف از Collider اعتقاد دارد که علی رغم شروعی نه چندان خوب، فیلم در ادامه خودش را جمع و جور می‌کند:

رایز آو اسکای‌واکر شروع خوبی ندارد، اما در ادامه خودش را پیدا می‌کند و وقتی هم این کار را می‌کند، حسابی اوج می‌گیرد. حسابی از پایان برخی از خط‌های داستانی کلیدی خوشم آمد. حتی آن‌هایی که فکر نمی‌کردم بخواهم.

تری شوارتز از IGN می‌گوید احساس ضد و نقیضی نسبت به آن دارد و احساس می‌کند فیلم یک جور عذرخواهی برای د لست جدای است:

رایز آو اسکای‌واکر را دیدم. بخش‌های زیادی را دوست داشتم و بعضی‌هایشان را هم خیلی دوست داشتم اما در کل احساس دوگانه‌ای نسبت به آن دارم. انگار فیلم یک جور عذرخواهی برای د لست جدای و دنباله‌ای برای The Force Awakens بود که به نظرم اعصاب خردکن است.

یوانا رابینسون از Vanity Fair ادعا می‌کند اگر از فیلم قبلی خوشتان آمده، «خبرهای بدی برایتان دارد»:

اگر د لست جدای را دوست داشتید، خبرهای بدی برایتان دارم. اگر هم دوست نداشتید، پس احتمالا عاشق فیلم خواهید شد.

اکانت توییتر وبسایت CinemaBlend هم نوشته که فیلم «تغییر مسیر بزرگی نسبت به د لست جدای است»:

خب… رایز آو اسکای‌واکر تغییر مسیر بزرگی نسبت به د لست جدای است اما به اندازه د فورس اویکنز هم انرژی‌زا نیست. یک فیلم پر از اکشن (جدا تمامی ندارد)، و همچنین پر از فن سرویس. طرفداران استار وارز، خودتان را برای بحث و جدل‌ها آماده کنید.

آنتونی برزنیکن از Vanity Fair نیز عاشق فیلم شده است:

وقتی مردم از استار وارز حرف می‌زنند، از کودکی‌شان می‌گویند. از بهترین خاطراتشان و عزیزانشان که آن را با هم تجربه کردند. رایز آو اسکای‌واکر همه این احساسات را برمی‌گرداند. من عاشقش آن شدم.

برای این که بفهمیم نظر بینندگان و نظر نهایی منتقدان چیست، باید تا سه روز دیگر صبر کنیم. رایز آو اسکای واکر در تاریخ ۲۰ دسامبر معادل ۲۹ آذر اکران خواهد شد.

.کپی شد https://vgto.ir/1yr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...