ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اختصاصی ویجیاتو: معرفی برترین بازی‌های جایگزین Red Dead Redemption برای موبایل [تماشا کنید]

سفر به غرب وحشی

۰

دوست‌داران غرب وحشی عموما برای رسیدن به برترین تجربه ممکن از این دوران جذاب و هیجان‌انگیز تنها یک انتخاب دارند. انتخابی که شاید تا سال‌های سال نیز کمپانی‌ها و استودیوهای بازی‌سازی دیگر نتوانند نمونه‌ای حتی نزدیک به استانداردهای آن را تولید کنند. درواقع می‌توان گفت راک‌استار برای مدت‌ها غرب وحشی را با سری Red Dead Redemption خود قبضه کرده.

پیدا کردن جایگزین برای Red Dead Redemption سخت و حتی نشدنی است. روی پلتفرم‌های اصلی نمی‌توان هیچ عنوان دیگری را پیدا کرد که به خوبی Red Dead Redemption دوران غرب وحشی، درگیری با اسلحه‌های قدیمی و از همه مهم‌تر آن سبک زندگی را به تصویر بکشد. درواقع به همین خاطر است که حداقل روی این پلتفرم‌ها نباید دنبال جایگزین Red Dead Redemption باشیم.

اما داستان پلتفرم موبایل متفاوت است. محدودیت‌ها و از طرفی ظرفیت متفاوت این پلتفرم برای ساخت بازی موجب شده تا شاهد ظهور پدیده‌هایی چشمگیر در دنیای بازی‌های ویدیویی روی تلفن‌های هوشمند باشیم.

خاطرات خوش Red Dead Redemption موجب شد تا معرفی ۵ بازی برتر این هفته را به برترین بازی‌های جایگزین این شاهکار فراموش نشدنی اختصاص دهیم. اگر از طرفداران این بازی هستید و به دنبال یک جایگزین مناسب روی موبایلتان می‌گردید، تا پایان این ویدیو همراه ما باشید.

Six-Guns: Gang Showdown

West Gunfighter

Westland Survival

Guns and Spurs

Call of Outlaws

.کپی شد https://vgto.ir/22i

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...