ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی The Witcher 3: Wild Hunt حالا از زمان عرضه‌اش هم بیشتر بازیکن دارد

پیش‌تر نوشته بودیم که بازی The Witcher 3: Wild Hunt همزمان با پخش اقتباس تلویزیونی کتاب‌هایش از سرویس استریم نتفلیکس، رشد مثبتی در تعداد بازیکنانش دیده است. حالا نه تنها تعداد بازیکنان بازی دو برابر ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰

پیش‌تر نوشته بودیم که بازی The Witcher 3: Wild Hunt همزمان با پخش اقتباس تلویزیونی کتاب‌هایش از سرویس استریم نتفلیکس، رشد مثبتی در تعداد بازیکنانش دیده است. حالا نه تنها تعداد بازیکنان بازی دو برابر آن موقع شده، بلکه رکورد خودش را هم شکسته است.

طبق آمار رسمی استیم، تعداد بازیکنان همزمان ویچر 3 امروز به رقمی بیش از ۹۴ هزار عدد رسیده است! این در حالی است که چند روز پیش این تعداد دور و بر ۴۶ هزار عدد بود. با این اوصاف بازی در حال حاضر از بسیاری از عناوین محبوب و جدید استیم بیشتر مخاطب دارد. از جمله Warframe و Path of Exile و البته Red Dead Redemption 2.

جالب است بدانید وقتی که بازی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد، تعداد بازیکنان همزمانش به ۹۲ هزار عدد رسیده بود. تقریبا می‌توان گفت که برای بازی‌های فقط تک نفره، این اتفاق که بازی سال‌ها پس از عرضه بتواند رکورد بازیکنانش را بشکند بی‌سابقه بوده است.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد فقط ویچر 3 مورد توجه واقع نشده باشد، بلکه دو نسخه قبلی هم شاهد رشد قابل توجهی در تعداد بازیکن بوده‌اند. در حال حاضر نسخه اول بازی‌ها هم موفق به شکستن رکورد خود شده و بیش از ۱۲ هزار بازیکن به خود دیده است. همچنین نسخه دوم نیز با ۶ هزار بازیکن همراه شده است.

البته در نظر داشته باشید که این آمار فقط برای نسخه پی‌سی و آن هم روی استیم ثبت شده‌اند. با توجه به حضور بازی روی پلتفرم GOG و کنسول‌ها و همچنین به تازگی قرار گرفتن در سرویس گیم پس، می‌توان حدس زد مجموع تمام بازیکنان بازی‌ها خیلی هم بیشتر از این شده باشد.

اقتباس نتفلیکس از ویچر که موجب این رشد در تعداد بازیکنان شده، با وجود دریافت نقدهای متوسط توانسته کم و بیش نظر طرفداران را جلب کند و به یکی از مورد توجه‌ترین سریال‌های امسال تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی