ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اگر Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن 1 عرضه می‌شد [تماشا کنید]

سایبرپانک ۱۹۹۷

۰

تقریبا سه ماه تا عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نسل هشتم فاصله داریم؛ سی دی پراجکت رد که با The Witcher 3: Wild Hunt حسابی انتظارات را از خود بالا برد، در ۲۸ فروردین سال آینده سایبرپانک 2077 را برای کنسول‌های نسل هشتم و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌کند.

آنطور که از تریلرها مشخص است، در سایبرپانک 2077 سازنده سعی کرده بهترین تکنولوژی‌ها را استفاده کند اما بیایید فرض کنیم که این بازی قرار بود برای پلی استیشن 1 عرضه شود، نتیجه نهایی چه شکل و شمایلی داشت؟

یکی از کاربران پلی استیشن 4 با دست گذاشتن روی همین ایده سعی کرده نسخه نسل پنجمی سایبرپانک 2077 را در بازی Dreams بسازد و ویدیو بالا هم ماحصل تلاش‌های اوست. در این ویدیو که شباهت زیادی به یکی از تریلرهای بازی دارد خانه شخصیت اصلی به نمایش درمی‌آید، بخش‌هایی از جهان بازی را می‌بینیم و در نهایت هم شاهد قسمت‌های رانندگی هستیم.

با توجه به گفته این کاربر سایبرپانکِ پلی استیشن 1 هنوز جای کار دارد اما در آینده بقیه بازیکن‌ها هم می‌توانند به تجربه آن بنشینند. البته اگر سی دی پراجکت رد مخالفتی نکند. در Dreams دست بازیکن‌ها برای خلق کردن باز است، با این حال باید قوانین مالکیتی در ساخت آثار رعایت شود.

Dreams قرار است در ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) برای پلی استیشن 4 منتشر شود. در این بازی یا شاید بهتر است بگوییم ابزارِ ساخت، بازیکن‌ها می‌توانند بازی‌ها یا تصاویری که دوست دارند را بدون نیاز به دانش فنی بسازند. شایعات نشان می‌دهند که سونی برنامه دارد تا Dreams را برای رایانه‌های شخصی هم عرضه کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2bl

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...