سونی مدیر اجرایی سابق مایکروسافت را به استخدام خود درآورد

از مایکروسافت به سونی

۰

ورونیکا راجرز (Veronica Rogers)، مدیر اجرایی سابق کمپانی مایکروسافت، توسط سونی برای سازمان‌دهی فعالیت‌های جهانی پلی‌استیشن انتخاب شد.

درحالی‌که به‌آرامی به زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن 5 نزدیک می‌شویم، کمپانی سونی اعلام کرده است که برای بخش بازی‌سازی خود مدیر جدید را انتخاب کرده. سونی اخیراً ورونیکا راجرز را که قبلاً در مایکروسافت کار می‌کرد را به‌عنوان مدیر فعالیت‌های جهانی پلی‌استیشن استخدام کرد.

ورونیکا راجرز قبل از اینکه به سونی بیاید، به مدت ۱۳ سال برای کمپانی مایکروسافت کار می‌کرد. کار اصلی او در مایکروسافت، معاون فروش و بازاریابی بوده و قبل از مایکروسافت، مدتی نیز برای غول دنیای فناوری یعنی کمپانی «دل» کارکرده بود. راجرز از این به بعد به‌طور مستقیم و زیر نظر جیم رایان، (رئیس سونی اینتراکتیو اینترتینمت) قرار است کارهای خود را پیش ببرد. لازم به ذکر است که مدتی پیش، جیم رایان در نمایشگاه CES 2020 به معرفی لوگو پلی‌استیشن 5 پرداخت. در توضیحات نقش جدید ورونیکا راجرز در سونی این‌گونه آمده است:

سازمان‌دهی و یکپارچه کردن فعالیت‌های جهانی پلی‌استیشن، تنظیم فروش بازی‌های دیجیتالی و فیزیکی در سرتاسر جهان و هدایت بخش خدمات به مشترکین پلی‌استیشن اعم از کاربران بخش PlayStation Plus و PlayStation Now.

جیم رایان در رابطه با استخدام ورونیکا راجرز به مطبوعات گفت:

ورونیکا راجرز در زمینه‌های هدایت سازمان‌های فروش جهانی، مدیریت استراتژی برای شراکت، توسعه مدل‌های نوآوری در کسب‌وکار و ساخت تیم‌های با سطح جهانی، تجربه دارد. از این به بعد نقش مهمی در فعالیت‌های پلی‌استیشن خواهد داشت و من بسیار هیجان‌زده‌ام که او تجربیاتش را با خانواده پلی‌استیشن در میان گذاشته است.

ورونیکا راجرز نیز احساسات خود را در مورد ملحق شدن به گروه پلی‌استیشن این‌گونه ابراز کرد:

پلی‌استیشن یکی از محبوب‌ترین برندها در سرتاسر جهان است و بنده بسیار هیجان‌زده‌ام که به پلی‌استیشن ملحق شدم. این کمپانی ویژگی‌هایی زیادی همچون جامعه‌ای پرشور، پیشینه‌ای افسانه‌ای و یک تیم رهبری شگفت‌انگیز در خود دارد.

کنسول پلی‌استیشن 5 قرار است در تعطیلات سال نو ۲۰۲۰ میلادی عرضه شود.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2d2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...