ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی اونجرز تاخیر خورد

برای رسیدن به استانداردی که طرفداران منتظر آن هستند

۰

وقتی صحبت از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ می‌شود، بازی اونجرز از اولین نام‌هایی است که به ذهن گیمرها می‌رسد. حاشیه‌های زیادی در مورد کیفیت نهایی این محصول وجود دارد و حال اسکوئر انیکس اعلام کرده که برای رسیدن به کیفیتی که طرفداران توقع دارند، این بازی را با تاخیر عرضه خواهد کرد.

طبق اعلام رسمی اسکوئر انیکس، بازی اونجرز در تاریخ ۱۴ شهریور برای پی‌سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و گوگل استدیا منتشر خواهد شد. پیش از این قرار بود که این بازی در تاریخ ۲۶ اردیبهشت سال آینده برای پلتفرم‌های ذکر شده عرضه شود. در بخشی از بیانیه اسکوئر انیکس برای تاخیر این بازی آمده است:

ما از زمان اضافی برای توسعه بازی و رسیدن به استانداردهایی که طرفداران انتظار آن را دارند استفاده خواهیم کرد.

با توجه به جامعه کاربری بزرگ طرفداران کمیک بوک‌های مارول و به‌خصوص سری اونجرز، توقع زیادی از این بازی می‌رود و به نظر می‌رسد که اسکوئر انیکس با تاخیر به وجود آمده می‌خواهد زمان بیشتری برای رسیدن به چیزی که طرفداران بازی منتظر آن هستند بخرند.

اونجرز

به این نکته هم باید توجه کرد که ۱۴ شهریور سال آینده نزدیک به زمان عرضه کنسول‌های نسل بعدی است و به همین دلیل انتظار می‌رود که این بازی با فاصله کمی برای کنسول‌های نسل بعدی هم عرضه شود.

در این بازی در نقش قهرمانان اونجرز قرار خواهید گرفت که بعد از رفتن این گروه در بحران قصد دارند با متحد شدن، دوباره دنیا را از دست نیروهای شر نجات دهند. این بازی را می‌توان به صورت کوآپ دنبال کرد و صد البته که مراحل تک‌نفره هم برای آن در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

.کپی شد https://vgto.ir/2dh

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...