ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اتاق فرار چیست؟ آدرنالین را واقعی تجربه کنید!

۰

سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این روزهای دوستان شما زیاد درباره بازی اتاق فرار زیاد صحبت می‌کنند و شما هیچ ایده‌ای ندارید ‌که اتاق فرار چیست؟ زیاد نگران نباشید. بعد از خواندن این مطلب دیگر همه چیز را درباره بازی اتاق فرار و این بازی هیجان انگیز می‌دانید.

 

اتاق فرار چیست؟ یک بازی یک ساعته و هیجان انگیز در دنیای واقعی

شما و هم‌بازی‌هایتان در یک اتاق حبس می‌شوید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا ماموریت خود را انجام داده، معماها را حل کنید و از اتاق خارج شوید. برای این‌که با موفقیت از این اتاق خارج شوید باید سرنخ‌ها را پیدا کرده و معماهای چالش‌انگیز را حل کنید.

بنابراین با دقت به همه جای اتاق نگاهی بیندازید. زیر فرش را چک کنید، قفسه‌های کتاب و لابه‌لای آن‌ها را با دقت بگردید و به نقاشی‌های روی دیوار نگاهی دقیق بیندازید. ممکن است در آن‌ها رمز مورد نیازتان را برای باز کردن قفل‌ها پیدا کنید. هر جا را که نگاه کنید سرنخی برای خارج شدن از اتاق یا حل معما پیدا می‌شود. اما عجله کنید. شما تنها یک ساعت برای فرار وقت دارید!

حل کردن معماهای اتاق نیاز به کار تیمی، سرعت، خلاقیت و صبر دارد. بازی اتاق فرار مناسب خانواده‌ها، تیم سازی سازمانی و تفریح با دوستان است. بازی اتاق فرار، تجربه‌ای شگفت‌انگیز برای به اشتراک گذاشتن با دوستان است. چون در کنار هم کار می‌کنید تا سرنخ‌های را برای خارج شدن از اتاق و حل معماها و رسیدن به هدف نهایی پیدا کنید.

 

چگونه بازی کنیم؟

قبل از شروع شما باید یکی از سناریوها را انتخاب کنید. هر اتاق فرار یک سناریو و ماموریت منحصربه‌فرد را دارد. شما می‌توانید با انتخاب سناریویی که می‌خواهید خود را در آن به چالش بکشید و نوع ماجراجویی خود را انتخاب کنید. سناریوهای مختلفی برای انتخاب و بازی است.

از دزدیدن یک اثر هنری در یک موزه گرفته تا فراز از زندان و حل معماهای جنایی. شما به محض ورود به اتاق فرار به دنیایی دیگر پا می‌گذارید.  محیط اطراف شما با سناریویی که انتخاب کرده‌اید، کاملا تطابق دارد. شاید خودتان را در یک اتاق قتل پیدا کنید و شاید خودتان را در یک زندان مخوف ببنید. این فضاها به شما کمک می‌کند احساس کنید که در حال تجربه یک داستان واقعی هستید.

قبل از ورود به اتاق، راهنمای بازی همه قوانین را برای شما کاملا بازگو کرده و به همه سوال‌های شما پاسخ می‌دهد. پس از آن شما باید سرنخ‌ها را پیدا کنید و یکی یکی معماها را حل کرده تا از اتاق خارج شوید. نگران نباشید. شما در اتاق کاملا تنها نیستید. در طول بازی، راهنمای بازی شما را با استفاده از دوربین تحت نظر دارد و در صورت نیاز شما را راهنمایی می‌کند.

 

آیا واقعا در یک اتاق حبس شده‌اید؟

خیر. در طول بازی شما هر زمان که احساس ناراحتی کردید، می‌توانید از اتاق خارج شوید. اما اگر موفق به حل مسئله اتاق نشوید چه اتفاقی می‌افتد؟ شما بازی را باخته‌اید.

راهنمای بازی در پایان زمان فرار، در باز می‌کند. اگر چه فرار موفقیت‌ آمیز بسیار هیجان انگیز است، اما ناراحت نباشید. بسیاری از گروه‌ها در اولین تلاش خود موفق به انجام این کار نخواهند بود. اتاق فرار یک بازی بسیار سرگرم کننده است و به شما این امکان را می‌دهد تا دفعه بعدی هم آن را بازی کنید و دوباره شانس خود را امتحان کنید.

 

بازی اتاق فرار در تهران

در حال حاضر بیش از 5 هزار مجموعه اتاق فرار در دنیا وجود دارد. تهران هم از چندین اتاق فرار جذاب و مهیج برخوردار است.

سایت تخفیفان به خوبی لیستی از بهترین اتاق فرارهای تهران را تهیه کرده که پیشنهادهای جذابی هم ارائه می‌کنند. اتاق فرار برج میلاد در کنار مجموعه‌هایی مانند brain game center، اتاق فرار رپیتون، اسکیپ ویژن و اسکیپ وی از جمله بهترین‌ها هستند. شما می‌توانید با مراجعه به تخفیفان، لیست اتاق فرار های تخفیفان را مشاهده کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/2k4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...