ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

EA روی نسخه جدیدی از Star Wars: Knights of the Old Republic کار می‌کند

ترکیبی از دو نسخه قبلی

۰

اگر به نظرتان رسیده که بخشی از طرفداران استار وارز امروز بیش از حد معمول سر حال هستند، به خاطر این است که طبق گزارشات سری نقش‌آفرینی Knights of the Old Republic با نسخه‌ای جدید باز می‌گردد.

این گزارشات توسط Cineilx منتشر شده‌اند که پیش از این هم به درستی خبر از ساخت سریال «اوبی-وان کنوبی» داده بود. در این گزارش، دو منبع مختلف نزدیک به دیزنی تایید کرده‌اند که یک بازی جدید KOTOR در دست ساخت است. البته هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این بازی یک ریبوت است یا «یک جور دنباله»، اما در هر حال قرار است شامل المان‌های از دو بازی اول شود و «بعضی چیزها را وارد canon فعلی استار وارز کند.»

همچنین هیچ خبری مبنی بر تیم سازنده پشت بازی موجود نیست. نزدیک‌ترین گزینه ممکن مسلما Bioware خواهد بود که ساخت نسخه اول را بر عهده داشت. از یک طرف هم استودیوی Obsidian، سازنده نسخه دوم، دیگر یک استودیوی مایکروسافت به حساب می‌آید و حضورش منتفی است.

در یک سال گذشته هم اخبار زیادی مبنی بر سری KOTOR منتشر شده بود. در آپریل 2019 رئیس لوکاس‌فیلم، کتلین کندی، تایید کرد که کارهایی مربوط به این عصر از داستان استار وارز در حال انجام است. ماه بعد هم گزارشاتی پخش شدند که خبر از ساخت فیلمی بر اساس KOTOR می‌دادند. حتی Revan، یکی از مشهورترین و اصلی‌ترین شخصیت‌های KOTOR هم دوباره canon اعلام شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – بهترین بازی‌های دهه گذشته

.کپی شد https://vgto.ir/2km

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...