ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

شایعات Resident Evil 8 مربوط به نسخه قدیمی بازی هستند

بنابراین شاید بازی «اول شخص» نباشد

۱

این چند روز اطلاعاتی که از بازی‌های ترسناک به بیرون درز پیدا می‌کند، یکی در میان از رزیدنت اویل و سایلنت هیل است. دیروز وب‌سایت Biohazard Declassified هم دست به کار شد و با تایید در دست ساخت بودنِ Resident Evil 8، جزییات بیشتری از این بازی را لو داد.

با توجه به ادعای این وب‌سایت بازی مشابه رزیدنت اویل 7 اول شخص خواهد بود، بار دیگر در نقش ایتان وینترز (Ethan Winters) به ماجراجویی می‌پردازیم و دشمنی شبح مانند (رزیدنت اویل و شبح؟) همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است.

همچنین در کنار بازگشت زامبی‌ها یک نوع دشمن جدید از جنس گرگینه‌ها نیز در رزیدنت اویل 8 وجود دارد. کپکام هنوز به این شایعه واکنشی نشان نداده اما یکی از کاربران توییتر با نام AestheticGamer که در گذشته جزییاتی از رزیدنت اویل‌ها را لو داده بود، گفته این اطلاعات مربوط به یکی از نسخه‌های اولیه رزیدنت اویل 8 است:

من مطمئنم رزیدنت اویلی که از آن صحبت می‌شود، نسخه نهایی نیست و احتمالا همان بازی است که کپکام یک و سال نیم پیش ساختش را دوباره از سر گرفت. فکر می‌کنم کپکام یک نسخه آزمایشی از بازی را برای طرفداران گذاشته تا واکنش‌ها را ببیند.

بعضی از این جزییات لو رفته با چیزهایی که از قبل می‌دانم هم خوانی دارد، بنابراین حتی اگر این گزارش را باور کنم باز می‌دانم که رزیدنت اویل 8 در نهایت قرار نیست چنین چیزی باشد. کپکام با از سر گرفتن توسعه بازی چیزهای مختلفی را تغییر داده است.

رزیدنت اویل 8اگر حرف‌های AestheticGamer را منبع اصلی در نظر بگیریم و باور کنیم کپکام با دور ریختن بخشی از ایده‌های اولیه رزیدنت اویل 8، ساخت بازی را دوباره در ۲۰۱۸ آغاز کرده بنابراین خیلی از این اطلاعات می‌توانند درست نباشند.

هرچند با بازخوردهای مثبتی که رزیدنت اویل 7 و تغییراتش دریافت کرد و البته ریمیک‌هایی که کپکام دارد می‌سازد شایعه «رزیدنت اویل شماره دار بعدی با دوربین اول شخص و حضور دوباره ایتان» آن‌قدرها عجیب نیست.

ممکن است کلیات رزیدنت اویل 8 پیرامون همین ایده بچرخد و آن تغییراتی که AestheticGamer از آن‌ها صحبت می‌کند مربوط به بقیه جزییات (شبح و گرگینه مثلا) باشد. اینگونه کپکام می‌تواند تنوع مجموعه را حفظ کند.

به این صورت که در ریمیک‌ها به سراغ دوربین سوم شخص و یک تجربه نزدیک‌تر به سه گانه دوم سری برود و در شماره‌ بعدی هم همان راه رزیدنت اویل 7 را ادامه می‌دهد. هر اتفاقی که بیافتد، ظاهرا فاصله زیادی با رزیدنت اویل 8 داریم و حالا حالاها نباید منتظرش باشیم.

کپکام در حال حاضر مشغول توسعه رزیدنت اویل 3 ریمیک است و این بازی در تاریخ ۳ آپریل معادل با ۱۵ فروردین ماه برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2mj

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
MASIX9515 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
MASIX9515
کاربر
MASIX9515

من که رزیدنت اویل ۷ بایوهازارد رو ۳ بار تا اخر بردم

ب نظر من شخصیت اصلی بازی

ایتن وینترز خیلی نقش مهمی داره و هر تغییر بزرگ و کوچکی تو این شخصیت باعث میشه که نگاه و فکریت پلیر ها به این شخصیت و بازی ب کلا عوض بشه
بهتره همون صدا
همون صورت
همون دست ها
ولی لباساش عوض شده باشه
تا بهترین فیدبک رو برای پلیر ها رو داشته باشه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...