ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اولین ویدیو از گیم پلی فصل چهارم Apex Legends تغییرات بازی را نشان می‌دهد [تماشا کنید]

فصل جدید از فردا شروع می‌شود

۰

ساعت ۹:۳۰ امشب به وقت تهران، استودیوی ریسپاون همانطور که قول داده بود اولین تریلرِ گیم پلی از فصل چهارم ایپکس لجندز (Apex Legends) را منتشر کرد و بالاخره چشم‌مان به جمالِ Revenant در خود بازی روشن شد.

یکی از مورد انتظارترین ویژگی‌های جدید این فصل، حضور قهرمانی به نام Revenant است و تریلر دو ویژگی از او را نشان می‌دهد؛ یکی اینکه Revenant می‌تواند خودش و یارانش را به دود تبدیل کند و در لحظه دیگری از تریلر هم Revenant یک بمب یا نارنجک پرتاب می‌کند. البته هنوز کاربرد دقیق این دو قدرت مشخص نیست و احتمالا باید تا فردا که فصل چهارم در دسترس قرار می‌گیرد صبر کنیم.

ویدیو تنها روی Revenant تمرکز نداشت و در بخشی از آن شاهد تفنگ جدید Sentinel بودیم. یک اسلحه تک تیرانداز که با شارژ شدنش تیرهای مرگ‌بارتری را به حریف وارد می‌کند. همچنین ریسپاون تغییرات نقشه World’s Edge را در این ویدیو به نمایش گذاشت و در پایان تریلر نیز بعضی از لباس‌های بتل پسِ فصل چهارمِ بازی را می‌توانیم ببینیم.

 

الکترونیک آرتز در گزارش مالی سه ماهه منتهی به ۲۰۱۹ اعلام کرد که فصل سوم ایپکس لجندز بزرگ‌تر از فصل دوم بود و بازیکن‌های فعال روزانه بیشتری داشت. هرچند احتمالا بازی همچنان با آن شروع طوفانی‌اش فاصله دارد.

البته ریسپاون با تغییرات فصل چهارم و نسخه موبایل ایپکس لجندز می‌تواند به روند رو به رشدی که بازی در فصل سوم پیش گرفت، ادامه بدهد. الکترونیک آرتز گفته که در همکاری با یک کمپانی چینی برنامه دارد تا ایپکس لجندز موبایل را در چین (و بقیه نقاط جهان) منتشر کند.

اگرچه هنوز مشخص نشده که چه شرکت چینی قرار است در ساخت ایپکس لجندز موبایل نقش داشته باشد اما با توجه به سابقه همکاری بین تنسنت و الکترونیک آرتز احتمالا آن‌ها دوباره به سراغ تنسنت رفته‌اند. تنسنت در ساخت کال آو دیوتی موبایل و پابجی موبایل نیز نقش داشت.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2op

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...