ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

۵ سال زندان برای فروش اکانت‌های غیرقانونی بازی

وقتی ۹ هزار مورد شکایت ثبت می‌شود

۱

مردی ۲۴ ساله و لهستانی به جرم فروش اکانت‌های بازی بین سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ با بیش از ۹ هزار شکایت مواجه شده است. بنا بر اسناد دادگاهی، او بیش از ۲۶۰ هزار دلار از این کار درآمد داشته و حالا با حکم زندان و جریمه مالی مواجه است.

او از کلکی استفاده کرده بود تا بتواند امکان دسترسی به یک اکانت بازی را به هر تعداد بازیکن ممکن بفروشد. اما از آن جایی که قوانین استیم و سایر پلتفرم‌های دیجیتالی اجازه انجام چنین کاری را نمی‌دهند، بسیاری از کاربران قادر به ورود به این اکانت‌ها نبودند و در این مدت هم این کلاهبردار پول‌هایشان را به جیب می‌زده است.

سایت‌های بسیاری هستند که بازی یا اکانت‌های بازی را به مزایده می‌گذارند. برنامه این مرد این بود که تا جایی که می‌تواند بازی دیجیتالی خریداری و ارزش اکانت‌هایش را بالا ببرد، و سپس آن‌ها را از طریق این سایت‌ها به مزایده بگذارد. او به مدت ۴ سال و بین ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ این کار را انجام داده و ۲۶۰ هزار دلار درآمد داشته است.

حالا طبق قوانین کپی‌رایت، او می‌تواند با حکم تا ۵ سال زندان هم مواجه شود. او همچنین احتمالا باید جریمه سنگینی پرداخت کند که در صورت عدم توانایی در انجام این کار، به مجازات دیگری محکوم خواهد شد. این داستان می‌تواند یادآوری خوبی برای خطرهایی که در خرید از کدفروشان و سایت‌های غیر قابل اعتماد وجود دارد باشد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2s2

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
محمدرضا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمدرضا
مهمان
محمدرضا

اگه تو ایران قانون این چنینی بیاد خیلیا باید برن زندان
اکانتای هکی PS4 مثل مور و ملخ ریخته، خودمم قربانی هکرا شده بودم چند بار به سونی پیام دادم با تلگرام همکاری کن کانالای فروش اکانت رو ببند ولی هیچ اتفاقی نیفتاده
حالا خدا رو شکر سونی اکانتمو برگردوند وگرنه باید ۶ماه صبر میکردم تا بتونم اکانتمو دی اکتیو کنم از دستگاه طرف

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...