ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

نتایج نهایی رقابت‌های لیگ جهانی Call of Duty

تیم ‌Singularity در صدر

۰

در اولین سری از رقابت‌های Call of Duty League (به اختصار CDL) که به میزبانی لندن برگزار شد، تیم‌های چلنجر اروپایی گوی رقابت را از سایر تیم‌ها ربوده و ضمن کسب جوایز نقدی ۱۰۰۰۰ دلاری این رقابت‌ها، رنکینگ جهانی خود را هم سروسامانی بخشیدند.

در این رقابت‌ها، تیم‌هایی از سراسر اروپا و از کشورهایی مثل بریتانیا، ایتالیا، آلمان، و دانمارک حضور داشتند. Team Singularity ،Team WaR و TrainHard Esports از جمله تیم‌های مدعی این بازی‌ها به حساب می‌آمدند.

در پایان Team Singularity بود که توانست در صدر رقابت‌های بخش چلنجر قرار بگیرد. این تیم در سید نخست قرار گرفت و توانست تیم‌های Team TWI ،‌DarkPanda ،Elitist و تیم منتخب آکادمی London Royal Ravens را از پیش رو بردارد.

تیم قهرمان لیگ جهانی Call of Duty در ادامه مسیرش به سوی قهرمانی، نتوانست از پس تیم TrainHard بربیاید و در اولین نقشه در برابر این تیم تن به شکست داد. هرچند آنها با بازیابی روحیه‌شان، بازی نیمه‌نهایی را با نتیجه ۳ بر ۱ به پایان رساندند.

در گرند فینال نیز Team Singularity بار دیگر در برابر TrainHard قرار گرفت و این بار با نتیجه ۳ بر ۰ مقابل این تیم به پیروزی رسید. با این حساب، تیم خوب Team Singularity به‌ عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ جهانی کال آف دیوتی انتخاب شد.

در این بازی‌ها به ۲۴ تیم نخست امتیازاتی برای بهبود رنکینگ جهانی‌شان تعلق گرفت، این درحالی بود که فقط ۳ تیم برتر دست‌شان به جوایز نقدی مسابقات رسید. تیم میزبان، London Royal Ravens Academy با شکست Team WaR در جایگاه سوم قرار گرفت تا با حداقل استفاده از حق میزبانی، هواداران لندنی را ناامید به خانه بازنگرداند.

تمرکز تیم‌های شرکت‌کننده در این سری از لیگ جهانی Call of Duty این بود تا برای رقابت‌های آتلانتا در ۲۲ فوریه و جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری آن آماده شوند. آیا در این رقابت‌ها Team Singularity باز هم قهرمانی خود را خواهد کرد؟ باید منتظر ماند و دید. در ادامه جایگاه نهایی ۲۴ چلنجر، جوایز، و رنک کسب شده آنها در لیگ جهانی کال آف دیوتی لندن را مشاهده می‌کنید.

جایگاه تیم نام تیم رنک کسب شده جایزه (دلار)
۱ Team Singularity ۱۰۰۰۰ ۶۰۰۰
۲ TrainHard Esports ۶۰۰۰ ۳۰۰۰
۳ London Royal Ravens Academy ۴۴۰۰ ۱۰۰۰
۴ Team WaR ۳۶۰۰ ۰
۵ Electrify Esports ۳۲۰۰ ۰
۶ Elitist ۳۲۰۰ ۰
۷ Blu Martini Gaming ۲۸۰۰ ۰
۸ Obtained eSports ۲۸۰۰ ۰
۹ Aporia ۲۲۰۰ ۰
۱۰ Mythos Gaming ۲۲۰۰ ۰
۱۱ Neversity ۲۲۰۰ ۰
۱۲ Valory Esports ۲۰۰ ۰
۱۳ Octane City ۱۸۰۰ ۰
۱۴ TSU Esports ۱۸۰۰ ۰
۱۵ Exodia ۱۸۰۰ ۰
۱۶ QLASH ۱۸۰۰ ۰
۱۷ ELG Sports ۱۲۰۰ ۰
۱۸ Lavity Gaming ۱۲۰۰ ۰
۱۹ TwoFace Gaming ۱۲۰۰ ۰
۲۰ DarkPanda Esports ۱۲۰۰ ۰
۲۱ Tekk10 Gaming ۱۲۰۰ ۰
۲۲ Senior Origin ۱۲۰۰ ۰
۲۳ UL Esport ۱۲۰۰ ۰
۲۴ Retribute Esport ۱۲۰۰ ۰

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

.کپی شد https://vgto.ir/2wd

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...