ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

اولین اطلاعات از Outriders، بازی جدید سازندگان Bulletstorm منتشر شد [تماشا کنید]

بازگشت استودیویی که یکی از کله‌شق‌ترین شوترهای نسل هفتم را ساخت

۰

با ویدیویی که دیشب از بازی Outriders در دسترس قرار گرفت، بالاخره مشخص شد این بازی همان عنوانی است که اسکوئرانیکس و استودیوی People Can Fly داشتند با هم می‌ساختند. ویدیو چیز زیادی از گیم پلی نشان نمی‌دهد اما با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده، بازی یک شوترِ نقش آفرینی یک تا سه نفره است و در سیاره‌ای به اسم Enoch اتفاق می‌افتاد.

به این معنی که Outriders را نه تنها می‌توانید تنهایی به پایان برسانید، بلکه قابلیت این را دارید تا با بقیه تیمی نهایت سه نفره تشکیل بدهید و گروهی به ماجراجویی بپردازید. داستان بازی هم این قرار است که ساکنین یکی از شهرهای Enoch متوجه سیگنالی عجیب می‌شوند و بازیکن به عنوان یکی از همین ساکنین تصمیم می‌گیرد تا به سراغ منشا آن برود.

 

برای اینکه ببینیم دقیقا با چه چیزی طرف هستیم، شاید بهتر باشد تا فردا و ساعت ۲۳:۳۰ که اولین ویدیو گیم پلی از بازی به نمایش درمی‌آید صبر کنیم. اما آنطور که بیانیه توسعه دهنده نشان می‌دهد، احتمالا Outriders هم مشابه Bulletstorm اکشنی با ریتم بالا خواهد بود.

فقط با این تفاوت که اینجا جادو چاشنی کار شده، تنها اسلحه‌تان تفنگ‌ نیست و البته داستان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. استودیوی People Can Fly در نسل هفتم و با الهام از اکشن‌های بیست سال پیش که داستان در آن‌ها معنایی نداشت، عنوانی به اسم Bulletstorm را خلق کرد.

بازی به خاطر گیم پلی سرعتی و شوخی‌هایش توانست با بازخوردهای مثبتی روبه‌رو شود و از همان روزهای اول که People Can Fly خبر از کار روی یک پروژه جدید داد، بعضی از بازیکن‌ها امیدوار بودند تا بازی حداقل از لحاظ گیم‌پلی‌اش همان حس خوبی که Bulletstorm داشت را ارائه بدهد.

Outriders برای عرضه در تعطیلات ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده و در کنار عرضه روی کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی به پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس نیز خواهد آمد؛ یکی دیگر از بازی‌های نسل نهم مشخص شد.

.کپی شد https://vgto.ir/2ty

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...