ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سونی یک فیلم جدید با همکاری مارول در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد

به احتمال زیاد از شخصیت‌های دیگری که سونی در اختیار دارد

۰
انارگیفت

تاریخ عرضه فیلمی جدید از سونی و مارول مشخص شد؛ ۸ اکتبر ۲۰۲۱، معادل ۱۶ مهر ۱۴۰۰ زمانیست که این فیلم ناشناس اکران خواهد شد.

این اطلاعات را اکانت توییتر Exhibitor Relations Co. 2 منتشر کرده است. این اکانت باکس آفیس و عملکرد فیلم‌ها در آن را در نظر می‌گیرد. توییت منتشر شده به شرح زیر است:

تار عنکبوت سونی بزرگ‌تر می‌شود. فیلمی بی‌نام از سونی/مارول برای ۸ اکتبر ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

احتمالا می‌دانید که سونی حق ساخت فیلم بر اساس اسپایدرمن و شخصیت‌های مربوط به آن را در اختیار دارد. این شرکت برای ساخت دو فیلم اخیر اسپایدرمن، یعنی Homecoming و Far From Home با مارول و دنیای سینمایی آن همکاری کرد.

پس از یک جدایی موقت، آن‌ها همکاری خود را برای ساخت یک فیلم دیگر تمدید کردند. این فیلم سوم اسپایدرمن برای عرضه در ۱۶ جولای ۲۰۲۱ (۲۵ تیر ۱۴۰۰)، یعنی تنها چند ماه قبل از این فیلم ناشناس برنامه‌ریزی شده است.

سونی جدا از این همکاری هم فیلم‌هایی بر اساس سایر شخصیت‌های اسپایدرمن ساخته یا در دست ساخت دارد؛ اولی Venom با بازی تام هاردی بود که اواخر سال ۲۰۱۸ اکران شد و می‌دانیم که دنباله آن با کارگردانی اندی سرکیس (۲ اکتبر ۲۰۲۰، ۱۱ مهر ۱۳۹۹) در حال تولید است.

غیر از آن نیز فیلم Morbius با حضور جرد لتو را داریم که در تابستان اکران خواهد شد (۳۱ جولای ۲۰۲۰، ۱۰ مرداد ۱۳۹۹). تایید شده که این فیلم شامل المان‌هایی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول خواهد بود. از جمله حضور شخصیت والچر (مایکل کیتون) از فیلم Spider-Man: Homecoming.

پس با این اوصاف، تنها حالتی که باقی می‌ماند، فیلمی بر اساس سایر شخصیت‌های دنیای اسپایدرمن است. سونی لیست زیادی از شخصیت‌هایی دارد که می‌تواند وارد پرده سینما کند. اما فعلا باید منتظر اطلاعات بیشتری بمانیم.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2u6

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...