ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

هواوی با کنار زدن اپل دومین برند پرفروش موبایل شد

با وحود تحریم‌های آمریکا

۰

بر اساس گزارش‌هایی که موسسات Strategy Analytics، Countrtpoint Research و Canalys منتشر کرده‌اند، هواوی توانسته با کنار زدن اپل به دومین برند پرفروش موبایل در سال ۲۰۱۹ تبدیل شود.

این جهش برای هواوی در حالی رخ داده است که این کمپانی به خاطر حضور در لیست سیاه آمریکا، چالش‌های متعددی را برای فروش محصولاتش در سرتاسر جهان پشت سر گذاشته است. در حال حاضر به خاطر فرمان اجرایی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا کمپانی هواوی به جز مواردی خاص نمی‌تواند با شرکت‌های آمریکایی همکاری کند.

با این وجود و بر اساس گزارشی که از سمت موسسه Counterpoint منتشر شده، صادرات گوشی هوشمند توسط هواوی به سرتاسر دنیا در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۱۷ درصد افزایش یافته تا این گوشی موفق به کنار زدن اپل و تبدیل شدن به دومین برند پرفروش موبایل در دنیا شود.

هواوی

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، هواوی با فروش ۲۳۸.۵ میلیون دستگاه گوشی هومشند در سال ۲۰۱۹ پشت سر سامسونگ، ۱۷.۶ درصد از سهم فروش این بازار را در اختیار دارد. رتبه‌های بعدی نیز به کمپانی‌های اپل، شیائومی و اوپو اختصاص دارند.

نکته جالب در مورد فروش گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۹ این است که برای اولین بار در تاریخ شاهد کاهش فروش گوشی برای دو سال پیاپی هستیم. به طوری که امسال هم میزان فروش گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته ۱.۱ درصد کاهش پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/2v3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...