ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی‌های اکتیویژن بلیزارد از سرویس GeForce Now حذف شدند

سو تفاهمی که هنوز عواقبش مشخص نیست

۰

اوایل هفته، بازی‌های شرکت اکتیویژن بلیزارد از دسترس کاربران سرویس استریمینگ GeForce Now انویدیا خارج شد. GeForce Now انویدیا یک سرویس تحت کلاد تازه است که به شما اجازه می‌دهد بازی‌های اورجینالی که روی استیم، یوپلی یا دیگر پلتفرم‌ها خریداری کرده‌اید را بدون نیاز به سخت افزار قدرتمند استریم و اجرا کنید.

بر اساس گزارش بلومبرگ، حذف بازی‌ها از پلتفرم انویدیا به درخواست اکتیویژن بلیزارد انجام شده. این‌طور که اکتیویژن بلیزارد ادعا کرده گویا برای حضور بازی‌های این شرکت روی پلتفرم استریمینگ انویدیا، هیچ توافقی صورت نگرفته.

انویدیا اما این موضوع را یک سو تفاهم می‌داند. به گفته این غول سخت افزار، اکتیویژن بلیزارد در دوره بتای GeForce Now با انویدیا همکاری داشته و به خاطر همین، بازی‌های این شرکت پس از اتمام دوره بتا نیز در دسترس مشترکان این پلتفرم قرار گرفته است.

انویدیا گفته: «اکتیویژن بیلیزارد یک شریک فوق‌العاده در دوره بتای GeForce Now بود. برای همین ما تصمیم گرفتیم که از آن‌ها برای دوره رایگان و اشتراک Founders سرویس خود نیز کمک بگیریم. با توجه به سو تفاهم شکل گرفته، ما بازی‌های اکتیویژن بیلیزارد را از سرویس خود حذف کردیم؛ به این امید که بتوانیم با آن‌ها در آینده برای داشتن بازی‌هایشان روی سرویس GeForce Now، باز هم همکاری داشته باشیم».

اکتیویژن بلیزارد یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال حوزه بازی‌سازی است و طبیعتا درخواست آن‌ها برای حذف بازی‌هایشان از پلتفرم GeForce Now قطعا به نفع انویدیا نخواهد بود. با این حال، حذف بازی‌ها از یک پلتفرم به معنی عدم بازگشت آن‌ها نیست و این احتمال وجود دارد که پس از حاصل شدن توافق بین دو شرکت، بازی‌های اکتیویژن بلیزارد دوباره به سرویس GeForce Now برگردند.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

.کپی شد https://vgto.ir/2vz

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...