ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بازی بعدی سازندگان The Outer Worlds در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

البته می‌توان بازی را زودتر هم تجربه کرد

۰

Grounded یکی از سورپرایزهایِ رویدادِ XO19 به حساب می‌آمد. چند روز پیش از برگزاری این رویداد آبسیدین The Outer Worlds را منتشر کرده بود و با وجود اینکه شایعات به حضور این استودیو در XO19 اشاره داشتند اما باز بعید به‌نظر می‌رسید که آن‌ها بازی جدیدشان را به رویداد مایکروسافت بیاورند.

ولی این اتفاق افتاد و حالا آنطور که صفحه Grounded در فروشگاه استیم نشان می‌دهد، حالا حالاها تا عرضه بازی فاصله داریم. توضیحات بازی نشان می‌دهند که آبسیدین برنامه دارد «نسخه کامل» عنوان جدیدش را ۲۰۲۱ عرضه کند.

Grounded برای پلتفرم‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

روی نسخه کامل تاکید کردم چون ظاهرا بازی نسخه دسترسی زودهنگام (Early Access) هم خواهد داشت و بنابراین بازیکن‌هایی که علاقه دارند می‌توانند زودتر به تجربه Grounded بنشینند.

آبسیدین هنوز زمان عرضه نسخه ارلی اکسس را مشخص نکرده اما این نسخه دارای ۲۰ درصد از داستان اصلی، سه زیست بوم، قابلیت ساخت و ساز، بخش تک نفره و گروهی، چندین اسلحه/زره و حداقل ده حشره خواهد بود.

بازی انسان های کوچکبرای کسانی که با بازی آشنا نیستند، Grounded اثری اول شخص با المان‌های سبک بقا است که داستانش آن‌قدرها ناشناخته نیست؛ شخصیت‌های اصلی داستان انسان‌هایی کوچک هستند (یا شاید کوچک شده‌اند) که باید با حشرات جنگیده و در دنیای بازی زنده بمانند. در Grounded می‌جنگید، با بقیه گروه می‌شوید، سرپناه می‌سازید و منابع مورد نیاز برای زندگی را جمع‌آوری می‌کنید.

آبسیدین در مصاحبه‌ای قبلا گفته بود که تیم کوچکی از استودیو در حال ساخت Grounded است. با توجه به اینکه این استودیو بیش از ۲۰۰ نفر عضو دارد، احتمالا تیم اصلی هم اکنون روی پروژه نسل بعدی ایکس باکس سری ایکس فعالیت می‌کند. مایکروسافت در سال ۲۰۱۸ این استودیو را خریداری کرد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/307

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...