ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

افشای ماموریت‌ها و چالش‌های روزانه بخش بتل رویال Modern Warfare

بگذارید اکتیویژن هم کمی نفس بکشد!

۰

بعد از این که نام و بسیاری از اطلاعات بخش بتل رویال مورد انتظار بازی Call of Duty: Modern Warfare و تاریخ شروع آن فاش شد (و اکتیویژن هم به دنبال دادگاهی کردن باعث و بانی آن افتاد)، حالا شاهد افشاگری دیگر از این بخش هستیم.

این لیک که اتفاقا خیلی هم جامع است، ابتدا در Reddit قرار گرفته بود. این پست به طور دقیق تمامی چالش‌های روزانه و ماموریت‌های بخش Warzone، یا همان بتل رویال بازی را لیست کرده و اگر درست باشند، می‌توان حدس زد که این بخش به زودی در دسترس کاربران قرار گیرد.

اگر در جریان نیستید، چالش‌های روزانه، وظایفی هستند که هر روز در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند و با کامل کردن آن‌ها تجربه کسب می‌کنید. ماموریت‌ها نیز وظایف بزرگ‌تری هستند که در مواقعی علاوه بر تجربه، جوایزی دیگر همچون آیتم‌های تزئینی هم به بازیکنان می‌دهند.

همچنین این لیست اطلاعاتی هم از دیگر بخش‌های این حالت، همچون نام مناطق مختلف مپ و Contractها می‌شود. در مورد مناطق مپ، لیست لیک شده به مراتب از مکان‌هایی همچون مزرعه، اردوگاه کار اجباری، بیمارستان، استادیوم، معدن، مرکز شهر، سوپر سنتر و غیره نام می‌برد. از کانترکت‌ها نیز، می‌توانید نام‌هایی همچون Assassination، Domination و Scavenger را مشاهده کنید.

از آن جایی که این لیست بسیار طولانی است، جهت زیادی طولانی نشدن خبر از لیست کردن آن‌ها خودداری کرده‌ایم. برای دیدن لیست کامل می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – کال آف دیوتی موبایل، پابجی و پشت صحنه بتل رویال‌های چینی

.کپی شد https://vgto.ir/30t

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...