ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

Rainbow Six Siege شاید روزی به یک بازی رایگان تبدیل شود

«می‌خواهیم بازی‌مان برای همه در دسترس باشد»

۱

بازی Rainbow Six Siege شاید روزی به یک عنوان کاملا رایگان (Free-to-Play) تبدیل شود؛ لرون آتاناسوف کارگردان بازی در گفت‌و‌گویی با PC Gamer تایید می‌کند که تیم توسعه‌دهنده این ایده را در ذهن خود دارند، اما برای عملی شدنش، زیرساخت‌ها و چند نکته مهم نیاز به رسیدگی خواهند داشت.

آتاناسوف با اشاره به رخداد Smurfing در بازی‌های آنلاین که به شدت آزاردهنده است و باید حل شود می‌گوید: «لازم است برخی از ویژگی‌ها را به شکل صحیح و ایده‌آل تغییر دهی و آنها را بهتر ارائه کنی تا بتوانی به یک بازی رایگان موفق تبدیل شوی».

Smurfing در واقع یعنی هنگامی که بازیکنان ماهر و کارکشته حساب‌های کاربری جدید می‌سازند تا در مقابل تازه‌واردها و بازیکنان بی‌تجربه قرار بگیرند و به سادگی آنها را شکست دهند. چرا که بازی خود به خود نبردها را بر اساس مهارت بازیکن‌ها تعیین می‌کند، و کارکشته‌ها با چنین کاری می‌توانند در مسابقاتی ساده‌تر و با استرس کمتر مشارکت داشته باشند.

این موضوع یکی از مشکلات عمده Siege به شمار می‌آید و توسعه‌دهندگان در صدد هستند به نحوی آن را برطرف کنند؛ یکی از روش‌های احتمالی مد نظر تیم یوبیسافت این است که بازی به صورت خودکار کیفیت و مهارت بازی کردن هر کاربر تازه‌واردی را سنجیده و عملکرد او را مدام پایش کند، و به همین ترتیب رنک مربوطی به او اعطا کرده و مسابقات را به همین ترتیب تدارک ببیند.

برای ما خیلی مهم است تا در اولین فرصت ممکن بتوانیم بازیکنان ماهر را شناسایی کنیم. مشکل فعلی این است که شما می‌توانید در حالی که یک بازیکن درجه الماس هستید، در مقابل بازیکنان رده مس قرار بگیرید.

در مورد رایگان شدن بازی، بهتر است بگویم در نهایت همه چیز به تصمیم کمپانی مربوط خواهد بود. ما به عنوان تیم توسعه‌دهنده علاقه داریم روزی این اتفاق بیافتد. ما می‌خواهیم بازی‌مان برای همه در دسترس باشد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: تریلر سینماتیک سال 2020 بازی Rainbow Six Siege

.کپی شد https://vgto.ir/31b

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
PARSA07GH آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
PARSA07GH
کاربر
PARSA07GH

اسمورفینگ زیاد میشه😭
اسمورفینگ (برای اونایی که نمیدونن)=یک قرد لول بالا با یه اکانت دیگ میاد با نوبا بازی میکنن

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...