ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

راکون سیتی در ریمیک رزیدنت اویل 3 ترسناک‌تر و بسیار پرجزییات‌تر از گذشته است

به همراه جزییات مربوط به محیط‌های جدید بازی

۰

ریمیک رزیدنت اویل 3 از هر لحاظ یک بازسازی بزرگ محسوب می‌شود و این موضوع را می‌توان در چهره جدیدی که از راکون سیتی در این بازی خواهیم دید هم متوجه شد. بلاگ پلی استیشن اخیرا اطلاعات تازه‌ای از تغییرات ایجاد شده در این شهر نسبت به نسخه کلاسیک منتشر کرده که نشان می‌دهد که این شهر بزرگ‌تر و پرجزییات‌تر از چیزی است که انتظارش را داریم.

اندازه نقشه ریمیک رزیدنت اویل 2 نسبت به نسخه کلاسیک تغییر چندانی نداشت اما در متن بلاگ پلی استیشن آمده که در این قسمت وسعت شهر و خیابان‌ها به طور قابل مشاهده‌ای افزایش پیدا کرده است. خیابان‌ها و کوچه‌ها بزرگ‌تر شده‌اند و محیط‌هایی که مراحل اصلی در آن‌ها رخ می‌دهند هم وسعت بسیار بیشتری نسبت به گذشته خواهند داشت.

همچنین در این بازی با محل‌های جدیدی روبرو خواهیم شد که پیش از این در نسخه اصلی بازی حضور نداشتند. از میان این محل‌های جدید می‌توان به چند فروشگاه جدید (شامل یک مغازه دونات فروشی که در تریلر بازی‌ هم حضور داشت)، یک ایستگاه مترو جدید و یک بخش فاضلاب پر پیچ و خم اشاره کرد.

با توجه به بزرگ‌ شدن خیابان‌ها، تعداد زامبی‌ها هم به طور قابل مشاهده‌ای افزایش پیدا کرده و با توجه به آن که شخصیت اصلی این قسمت یعنی جیل ولنتاین تجربه بیشتری در مبارزه با زامبی‌ها دارد (اتفاقات رزیدنت اویل ۱)، با سرعت بیشتری می‌تواند آن‌ها را از بین ببرد. برای مثال به یک مکانیزم جاخالی دادن مجهز شده که در صورت استفاده درست از آن چند ثانیه صحنه آهسته برای از بین بردن زامبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – ۵ انتظاری که از بازسازی Resident Evil 3 داریم

.کپی شد https://vgto.ir/32g

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...