ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تاثیر کرونا روی پروژه GTC انویدیا

این ویروس رحم ندارد

۰

به دلیل شیوع ویروس کرونا که تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد جهانی گذاشته، بسیاری از شرکت‌ها، معرفی و نمایش محصولات جدید خود را به تاخیر انداخته‌اند. در‌ این بین انویدیا نیز اعلام کرده است از برگزاری یک نمایش به سبک نمایش‌هایی که برای معرفی سایر محصولاتش برگزار می‌کرد، خودداری خواهد کرد.

در بلاگی که اخیرا انویدیا در سایت خود با نام GTC News Can Wait منتشر کرد پذیرفت که برگزاری مراسم معرفی پروژه GTC را به تعویق بیاندازد. ویروس کرونا تاثیر بسیار زیادی بر استراتژی‌ شرکت‌های بزرگ داشته است و باعث شده ‌این شرکت‌ها همچون انویدیا در استراتژی‌های خود تجدید نظر کنند. ‌این تغییر استراتژی در مورد انویدیا احتمالا شامل معرفی یک کارت گرافیک با معماری جدید نیز می‌شود.

انویدیا مدتها روی پروژه GTC کار کرده بود و می‌خواست در اولین فرصت آن را معرفی کند. ‌این پروژه به نظر برای کار‌های حرفه‌ای ساخته شده و در واقع احتمال می‌رود به عنوان کارت‌های گرافیک مبتنی بر معماری Ampere ساخته شوند. انویدیا در چند وقت اخیر تلاش‌های بسیاری برای برگزاری چنین مراسمی‌ انجام داده بود که هر کدام به شکست انجامید.

پروژه GTC

ما محصولات و اخبار هیجان انگیزی داریم که آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم. اما‌ این زمان مناسبی نیست و فعلا قصد داریم اخبار مربوط به پروژه GTC را منتشر نکنیم. به ‌این ترتیب کارمندان ما، شرکای ما، رسانه‌ها و تحلیلگرانی که اخبار ما را دنبال می‌کنند و البته مشتریان ما در سراسر جهان می‌توانند بر سلامتی خود و کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا تمرکز کنند. البته ما هنوز مطالب جذاب و جالبی از تحقیقات و توسعه محصولات‌مان ارائه خواهیم کرد. در ‌این زمان بهتر است روی خانواده، دوستان و جامعه تمرکز کنید. کارمندان ما از خانه دورکاری می‌کنند و بسیاری از کارگران ساعتی نیز مرخص شده‌اند اما حقوق آنها را پرداخت می‌کنیم. به خاطر همدیگر سالم باشیم. ما با هم ‌این کار را انجام خواهیم داد.

در حالی که عدم معرفی پروژه GTC حتی به صورت آنلاین جای تاسف دارد، اما از انویدیا که به عنوان یکی از دو شرکت بزرگ و تراز اول در زمینه ساخت کارت گرافیک شناخته می‌شود همین انتظار نیز می‌رفت که سلامتی کارمندان و شرکت‌کنندگان در مراسم معرفی پروژه جدید خود را در درجه اول اهمیت قرار دهد. با اینکه پخش استریم از محققان انویدیا همچنان طبق برنامه انجام می‌شود، تاخیر در معرفی پروژه GTC باعث می‌شود بیشتر به تاثیر ‌این ویروس چینی بر چرخه تجارت و زندگی فکر کنیم. شما چه فکری می‌کنید؟


بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3it

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...