ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

موسس ولو از نکات مثبت رقابت استیم با فروشگاه اپیک گیمز می‌گوید

«در نهایت این اتفاق برای همه خوب است»

۰

از سال ۲۰۱۸ که اپیک گیمز استور کار خود را آغاز کرده، سران این استور بارها به این موضوع اشاره کرده‌اند که هدف اصلی آن‌ها کنار زدن استیم به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم فروش بازی پی‌سی است. از سوی مقابل، مدیران استیم معمولا در مورد فروشگاه اپیک گیمز سکوت کرده‌اند اما به نظر می‌رسد که این روند قرار است با مصاحبه جدید خالق کمپانی «ولو» یعنی گیب نیوول در مورد مزایای رقابت با اپیک تغییر کند.

او در شماره جدید نشریه EDGE که به‌زودی منتشر خواهد شد در مورد رقابت با اپیک گیم استور صحبت کرد:

رقابت بین فروشگاه‌های بازی یک اتفاق خوب برای همه است. این قضیه ما و بقیه را صادق نگه می‌دارد. البته این اتفاق در کوتاه مدت زشت به نظر می‌رسد. همه این را می‌گویند که بقیه در حال بد نشان دادن طرف دیگری هستند. اما در طولانی مدت، همه از تغییرات به‌وجود آمده بهره‌مند می‌شوند. شما باید منتظر باشید تا افراد بیایند و کسب‌وکار شما را به چالش بکشند.

استیم

اپیک استور تا کنون توانسته با ارائه بازی‌های رایگان به صورت هفتگی و دادن سهم بیشتر به بازی‌سازان از فروش دیجیتالی بازی‌ها، محبوبیتی برای خود دست و پا کند. البته هنوز هم ضعف‌های متعدد این استور باعث شده استیم با قدرت پرطرفدارترین پلتفرم فروش بازی‌های پی‌سی باقی بماند.

نمی‌توان گفت که در نهایت این جنگ به نفع کدام یک از طرفین به پایان خواهد رسید اما رقابت دو فروشگاه باعث اضافه شدن ویژگی‌های جدیدی به هر دو آن‌ها خواهد شد که در نهایت تجربه کاربر از خرید و بازی کردن را ارتقا خواهد داد.

پیش از این از رکوردشکنی دوباره از نظر تعداد بازیکنان همزمان استیم گفتیم و شایعه جذاب ایکس باکس سری ایکس احتمالا قادر به اجرای استیم است را در ویجیاتو خوانده بودیم.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – آیا اپیک گیمز می‌خواهد ناجی پی‌سی گیمینگ باشد؟

مشاهده نسخه باکیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/3f8

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...