ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

کونامی می‌گوید شایعات Silent Hill اشتباه هستند ولی همچنان امید وجود دارد

ساخت دو بازی از سایلنت هیل شایعه شده بود، شاید فقط یکی از آن‌ها درست نباشد

۰

ماه پیش وب‌سایت Rely on Horror با استناد به منابعش گزارشی منتشر کرد که با توجه به آن سونی و کونامی احتمالا برای توسعه دو قسمت از سایلنت هیل (Silent Hill) به توافق رسیده‌اند. یکی از آن‌ها ریبوت سایلنت هیل است که دارد توسط اعضای قدیمی مجموعه ساخته می‌شود و دیگری هم شاید P.T باشد که کوجیما و تیمش دوباره آن را احیا خواهند کرد.

همزمان با انتشار این گزارش AestheticGamer که در فروم ریست ارا با نام Dusk Golem شناخته می‌شود و سابقه طولانی در افشای اطلاعات دارد، گفت که از سوی منابعش چنین چیزی شنیده و به نوعی حرف‌های Rely on Horror را تایید کرد. در همین راستا اعضای Rely on Horror به کونامی ایمیلی فرستادند تا از چون و چرای داستان سر در بیاورند و البته کونامی هم آب پاکی را روی دست آن‌ها و طرفدارانی که منتظر بودند، حداقل در جوابش ریخت:

می‌دانم این جوابی نخواهد بود که احتمالا طرفداران‌تان منتظر شنیدنش هستند اما از همه شایعات و گزارشات باخبریم و تایید می‌کنیم که آن‌ها درست نیستند. نه اینکه درها به روی مجموعه [سایلنت هیل] بسته شده‌اند فقط به آن صورتی که در گزارشات آمده نیست.

سایلنت هیل پلی استیشن 5سایت Rely on Horror در ادامه از کونامی خواست تا توضیح بیشتری در این زمینه بدهد و بگوید آیا شایعه هر دو بازی اشتباه بوده‌اند که واکنشی دریافت نکرد. اما چرا نباید امیدمان را از دست بدهیم؟ AestheticGamer در فروم ریست ارا گفته که همچنان باور دارد استودیوی ژاپن در حال ساخت یک سایلنت هیل با خالقین اصلی مجموعه است و کوجیما هم در حال مذاکره با کونامی بود تا P.T را احیا کند.

جدا از اینکه هیچوقت یک شرکت در ایمیلی رازی به این بزرگی را افشا نمی‌کند شاید سخنگوی کونامی داشته به سایلنت هیل کوجیما اشاره می‌کرده است. بیایید دوباره گزارشات را مرور کنیم، در آن‌ها آمده که سونی و کونامی برای ساخت سایلنت هیل به دست خالقین مجموعه مدت‌هاست به توافق رسیده‌اند و بازی در دست ساخت قرار دارد. با این حال هنوز وضعیت سایلنت هیلی که کوجیما می‌خواهد بسازد مشخص نیست و آن‌ها در حال مذاکره هستند.

بنابراین ممکن است مذاکرات به بن بست خورده و از بین دو سایلنت هیل شایعه شده، سایلنت هیل کوجیما واقعیت نداشته باشد. هرچند کمپانی‌های بازیسازی بارها در رابطه با شایعات گفته‌اند که آن‌ها اشتباه هستند و بعدها مشخص شده که نه، درست بوده‌اند. احتمال دارد الان هم با چنین وضعیتی روبه‌رو باشیم و حتی کوجیما واقعا P.T را احیا کند. با توجه به اینکه گزارشات گفته‌اند سایلنت هیل بعدی انحصاری پلی استیشن 5 است بنابراین باید تا رویدادهای رونمایی از این کنسول صبر کنیم، شاید در آن‌ها خبری بشود.

.کپی شد https://vgto.ir/3gp

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...