ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی ساختمان‌ها و قسمت‌های مختلف شهر در بازی سلاطین

قلمروتان را بهتر بشناسید و اداره کنید

۰

بازی‌های استراتژیک مدت زمان نسبتا زیادی است که راه خود را به سمت تلفن‌های هوشمند باز کرده‌اند. عموما این بازی‌ها به واسطه عناونی مانند کلش آو کلنز شناخته می‌شوند؛ اما بازی‌های زیادی هستند که به ریشه‌های این سبک پایبند باقی مانده‌اند و تجربه کلاسیک یک استراتژی را روی موبایل برایمان فراهم می‌کنند. Game of Sultans یا بازی سلاطین نام یکی از موفق‌ترین بازی‌های استراتژی موبایلی است که روی فروشگاه پلی‌استور بیشتر از ۱۰ میلیون بار دانلود شده است. امروز شما این فرصت را دارید تا بازی سلاطین را به صورت کاملا رایگان و فارسی‌سازی شده تجربه کنید.

با توجه به تعداد زیاد ساختمان‌ها و قسمت‌های مختلف بازی تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به صورت مجزا هرکدام از ساختمان‌ها و اهداف سر زدن به آنان را تشریح کنیم. پس تا پایان همراه ویجیاتو باشید.

بازی سلاطین

پارلمان امپراطوری

پارلمان امپراطوری اصلی‌ترین ساختمان قلمرو شماست. اگر روی آن کلیک کنید، با دو وزیرتان یعنی «احمد» و «حکیم طوسی» روبه‌رو می‌شوید. احمد به شما کمک می‌کند مالیات و خراج را جمع‌آوری کنید و حکیم طوسی نیز امور امپراطوری را با شما بررسی می‌کند. توجه داشته باشید که رسیدگی به امور امپراطوری به شما امتیاز لازم جهت ارتقاء درجه سلطانتان را می‌دهد.

اتحادیه

اتحادیه همان سیستم آشنای کلن محسوب می‌شود. جایی که شما در قالب یک شبکه اجتماعی می‌ةوانید با هم‌گروهی‌هایتان صحبت کنید و ماموریت‌های محوله را برای دریافت جوایز مختلف انجام دهید. در این قسمت می‌توانید هر چند روز یک بار وارد جنگ اتحادیه شوید و با دیگر اتحادها رقابت کنید.

خط مقدم

خط مقدم جایی است که دو رویداد بازی در ساعات خاصی از بازی در اختیارتان قرار می‌گیرند. میدان شکار و نبرد قلعه دو قسمت مختلف در خط مقدم محسوب می‌شوند که با شرکت در آن‌ها می‌توانید جوایز ارزشمندی دریافت کنید.

بازی سلاطین

سرسرا

سرسرا به زبان ساده همان حرمسرای شماست. جایی که می‌توانید با همسرانتان دیدار کنید و مدتی را با فرزندانتان بگذرانید. دیدار با همسرانتان به تولید مثل شما کمک می‌کند و درصورتی که ظرفیت یا صندلی‌های خالی داشته باشید می‌توانید به افزایش نسلتان ادامه دهید. همچنین شما می‌توانید سطح یا لول کودکانتان را افزایش دهید تا بدین ترتیب از کودکی به بزرگسالی ارتقاء پیدا کنند.

هنگامی که یکی از فرزندانتان به سن قانونی برسد، برای تعلیم و تربیت از سرسرا خارج می‌شود. شما می‌توانید به کاربران دیگر برایش درخواست ازدواج دهید یا به صورت شانسی او را با همسر آینده‌اش آشنا کنید. فرزندانی که ازدواج کرده باشند یا در زمره ازدواج کنندگان قرار داشته باشند به ساختمان «ازدواج» منتقل می‌شوند.

شورای امپراطوری

طبیعی است که به عنوان یک حاکم با سایر حکومت‌ها رابطه داشته باشید. شورای امپراطوری ساختمانی است که به شما اجازه می‌دهد با سفیر کشورهای مختلف دیدار کنید. معمولا پس از رسیدن به سطحی خاص یا ارتقاء درجه سلطانتان، می‌توانید سفیرهای بیشتری را آزاد کنید. برای اینکار کافی است در بازی پیشروی کرده و قلعه‌های بیشتری را در قسمت لشگرکشی فتح کنید.

هر یک از سفیرها در روز سه پیشکش به درگاهتان تقدیم می‌کنند. آیتم‌هایی که در شورای امپراطوری به دست می‌آورید ارزش زیادی دارند و شامل جواهرات مورد نیاز برای هدیه دادن به همسرانتان می‌شوند. همچنین خدمتکارانی که به شما اهدا می‌شوند می‌توانند به بالاتر رفتن جذابیت خانوادتان کمک کنند. برای دریافت مجدد پیشکش می‌توانید از «مهر ویژگی» استفاده کنید.

سرگرمی

در کنار شکار که به نوعی بهترین سرگرمی شما به عنوان حاکم محسوب می‌شود، می‌توانید یک فنجان قهوه نوش جان کنید و به پیشگویتان اجازه دهید فال قهوه‌تان را نیز برایتان بازگو کند. گرچه نتیجه فالتان تاثیری در روند بازی ندارد، اما سر زدن روزانه به بخش «سرگرمی» موجب می‌شود از جوایز آن استفاده کنید.

بازی سلاطین
 لشگرکشی

لشگرکشی اصلی‌ترین قسمت بازی محسوب می‌شود. جایی که ارتشتان سراغ دیگر حکومت‌ها می‌رود و با فتح کردن قلعه‌ها و سرزمین‌هایشان، آنان را تضعیف کرده و شما را قدرتمندتر می‌کند. طبیعی است که لشگرکشی هزینه سنگینی روی دست شما می‌گذارد و در بازی سلاطین، این هزینه تلفات جانی سربازانتان محسوب می‌شود. البته شما می‌توانید به مرور زمان سربازانتان را جایگزین کنید.

مهم‌ترین نکته درخصوص بخش لشگرکشی توجه به میزان تلفات هر نبرد است. درصورتی که مشاهده کردید این میزان از عبارت «کمی» فراتر رفته، بدین معنیست که ارتشتان دیگر دست بالای جنگ را در اختیار ندارد و ممکن است تلفات شدیدی روی دستتان باقی بگذارد. در چنین شرایطی بهتر است قید لشگرکشی را بزنید و به ارتقاء وزیرها یا جمع کردن سربازان بیشتر بپردازید.

لشگرکشی به نوعی بخش داستانی بازی نیز محسوب می‌شود. جایی که شما با شخصیت‌هایی مانند لئونیتوس یا اسکندر آشنا می‌شوید و آنان را تعقیب می‌کنید تا درنهایت بتوانید شکستشان دهید. قسمت پایانی هر جنگ جایی است که یکی از وزیران شما با فرمانده سپاه دشمنتان رودررو می‌شود. اینجاست که ارتقاء وزیرها و انتخاب قدرتمندترین وزیر می‌توانید عامل پیروزی شما در جنگ محسوب شود.

آکادمی امپراطوری

آکادمی امپراطوری محفلی است که امکان تحصیل و کسب مهارت را برای افراد بالا دست حکومتتان از جمله وزیرها فراهم می‌کند. در بازی سلاطین ارتقاء وزیرها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و درواقع اولین نکته برای رسیدن به یک امپراطوری قدرتمند، داشتن وزیرهایی مقتدر است. تجربه و مهارت دو فاکتور مهم تلقی می‌شوند که آکادمی امپراطوری در یک کورس سه ساعته آن را به وزیرهای انتخابی تعلیم می‌دهد.

اتحاد

یکی از سخت‌ترین قسمت‌ّهای بازی برای آزادسازی اتحاد است. برای آزاد کردن اتحاد می‌بایست منطقه را با ۱۹ سرور دارای شرایط فتح کنید. قسمت اتحاد به شما این امکان را می‌دهد تا با اتحادیه‌های منطقه متحد شوید و همکاری کنید تا پاداش‌های ارزشمندی به دست بیاورید.

بازی سلاطین

مرکز شهر

مرکز شهر جایی است برای معاشرت با مردمانتان، شنیدن داستان‌ّهای مختلف و آشنا شدن با همسر آینده‌تان آن هم درحالی که تغییر چهره داده! شما می‌توانید در هر نوبت به سه قسمت مختلف در مرکز شهر سر بزنید. هر بار رویایی با دختران این قسمت احتمال ورودشان را به سرسرای شما افزایش می‌دهد. همچنین شما از طریق سر زدن به مرکز شهر ممکن است پاداش و منابع به دست بیاورید.

رده‌بندی‌ها

سیستم رنک‌بندی یا همان رده‌بندی بازی در ساختمانی با همین نام به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید جایگاهتان در میان تمام بازیکنان بازی سلاطین را با سه معیار قدرت، لشگرکشی و صمیمیت بسنجید. با شروع روز جدید براساس جایگاهتان پاداش دریافت می‌کنید که معمولا شامل مقداری الماس می‌شود.

سالن‌های قاب

قسمتی خاص برای انتخاب پرشکوه‌ترین سلطان‌ها. جایی که سلطان‌ها به عنوان حکمفرما انتخاب می‌شوند و قابلیت بیشتری برای تنظیم ماموریت‌ها و به دست آوردن سود بیشتر کسب می‌کنند. سالن‌های قاب شامل سه بخش سالن ابرقدرت، سالن خیرخواه، سالن مارشال، سالن گلادیاتور و سالن جذاب می‌شود.

بازی سلاطین

میدان نبرد

در بازی سلاطین وزیرها از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. در قسمت میدان نبرد می‌توانید وزیرانی که لولی بالاتر از ۶۰ دارند را به جنگ تن به تن دعوت کنید. هر روز می‌توانید ۴ بار این رقابت را برگزار کنید. درنهایت وزیرهایی که بتوانند پیروز میدان شوند با کمی ارتقاء در خصوصیات رزمی پاداش داده می‌شوند.

ضیافت

شرکت در ضیافت‌ها موجب می‌شود شما ژتون و دیگر پاداش‌های مربوطه را به دست بیاورید. برای میزبانی ضیافت می‌بایست منابع لازم را هزینه کنید و همچنین می‌توانید در ضایفت سایر حاکمان نیز شرکت کنید. ضیافت‌ها بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت زمان می‌برند، ‌البته درصورتی که تمام صندلی‌ها پر نشده باشد.

نظرها و پیشنهاداتتان درخصوص بازی سلاطین را با ما و سایر کاربران در قسمت نظرات درمیان بگذارید. همچنین نکته‌ای درخصوص بازی هست که می‌تواند به دیگران برای تبدیل شدن به یک حاکم قوی کمک کند با دیگران اشتراک گذاری کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/3hp

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...