ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ریسینگ تمام دوران به نینتندو سوییچ می‌آید

اگرچه نینتندو نام Nintendo Direct Mini را برای لایو استریم غافلگیرکننده امروزش انتخاب کرده بود، این لایو استریم آنقدرها هم «مینی» نبود و گذشته از اعلامیه‌های مهم مانند معرفی کاراکتر بعدی در بازی سوپر اسمش ...

شایان ضیایی
نوشته شده توسط شایان ضیایی | ۸ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۵

اگرچه نینتندو نام Nintendo Direct Mini را برای لایو استریم غافلگیرکننده امروزش انتخاب کرده بود، این لایو استریم آنقدرها هم «مینی» نبود و گذشته از اعلامیه‌های مهم مانند معرفی کاراکتر بعدی در بازی سوپر اسمش براز، انبوهی از اخبار جالب به گوشمان رسید. یکی از مهم‌ترین اخبار تازه، تایید عرضه یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مسابقه‌ای ۱۲ سال اخیر، یعنی Burnout Paradise روی کنسول نینتندو سوییچ بود.

به صورت خاص‌تر، در دقایق پایانی این نینتندو دایرکت تایید شد که ورژن نسل فعلی بازی که Burnout Paradise Remastered نام دارد در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ به سوییچ می‌آید. با توجه به اینکه نینتندو سوییچ تا به امروز میزبان بازی‌های مسابقه‌ای چندانی نبوده،‌ عرضه این بازی اتفاقی مهم محسوب شده و یکی از خلاهای بزرگ سوییچ را پر می‌کند.

خوشبختانه نینتندو برای برخی دیگر از بازی‌های نمایش داده شده در مونتاژ خود تاریخ عرضه دقیق ارائه کرد. به این ترتیب، پورت نسخه سوییچ Saints Row 4 در تاریخ ۲۷ مارس (۸ اردیبهشت)، بتای محدود بازی بقامحور Vigor، ساخته جدید Bohemia Interactive در تاریخ ۹ آپریل (۲۱ فروردین) و نسخه ریمیک Trials of Mana در تاریخ ۹ آپریل (۲۱ فروردین،‌ هرچند که یک دموی آزمایشی برای آن در دسترس است) عرضه خواهند شد. با این وجود، نینتندو اشاره کرد که وضعیت پیش آمده به خاطر ویروس کرونا ممکن است به تغییر برخی از این برنامه‌ها منجر شود.

از سوی دیگر نینتندو اعلام کرد که Fighter Pass Vol. 2 قرار است حاوی ۶ کاراکتر جدید برای بازی سوپر اسمش براز باشد. نینتندو رسما تایید کرده که برنامه‌ای برای یک فایتر پس دیگر ندارد اما به این اشاره کرد که نخستین کاراکتر در بسته الحاقی بعدی، از بازی Arms نینتندو سوییچ خواهد بود؛ هرچند دقیقا مشخص نیست کدام یک از آن‌ها. در هر صورت نخستین فایتر پس عمدتا حاوی کارکترهای شخص ثالث بود و حالا باید دید در این فایتر پس نینتندو به سراغ عناوین انحصاری خود می‌رود یا همان رویه را ادامه می‌دهد.

و در نهایت می‌رسیم به یکی دیگر از مهم‎‌ترین اخبار نینتندو دایرکت مینی. این خبر که شرکت 2K قرار است انبوهی از بازی‌های خود را در روز ۲۹ مه به سوییچ بیاورد. از جمله این بازی‌ها می‌توان به XCOM 2 Collection (همراه با تمام بسته‌های الحاقی و گسترش‌دهنده)، Borderlands Legendary Collection (شامل دو نسخه ابتدایی و اسپین‌آف Pre-Sequel) و ‌Bioshock Collection (حاوی نسخه‌های ریمستر بایوشاک ۱ و ۲ و همینطور Bioshock Infinite The Complete Edtition) اشاره کرد.

 

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی