ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

ساخت فصل چهارم انیمه Castlevania تأیید شد

خبری خوب برای طرفداران این انیمه مشهور

۰

نتفلیکس در اکانت توییتر خود با انتشار یک عکس و تریلری کوتاه، ساخت و پخش فصل چهارم انیمه Castlevania را تأیید کرد. این موضوع موجب خوشحالی طرفداران این انیمه شد که در ابتدای این ماه میلادی شاهد عرضه فصل سومی ده قسمتی بودند. فصل دوم این سریال در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و فصل دوم آن نیز در سال ۲۰۱۸ در دسترس طرفداران قرار گرفت.

هنوز تاریخ عرضه فصل چهارم انیمه Castlevania مشخص نیست و حتی نمی‌دانیم در این فصل باید انتظار چند قسمت را بکشیم. هر چند این موضوع چندان هم عجیب به نظر نمی‌رسد اگر به نحوه معرفی فصل سوم نگاهی بیندازیم. نتفلیکس فصل سوم را در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ معرفی کرد و طرفداران مجبور بودند برای تماشای آن تا این ماه میلادی و بیش از یک سال و نیم صبر کنند. بنابراین اگر انتظار داشته باشیم فصل جدید قبل از سال ۲۰۲۱ منتشر شود، کمی نابه‌جا و بسیار امیدوارانه است. به هر حال، با توجه به سابقه این انیمه، می‌توان مطمئن بود که این انتظار ارزشش را خواهد داشت.

نکته جالب اینجاست که هنوز هیچ خبری درباره دیگر اثر «ادی شانکار»، شورانر Castlevania نشنیده‌ایم. می‌دانیم که شانکار در حال کار روی سریال‌های متفاوتی بر اساس Devil May Cry، اسسینز کرید و Hyper Light Drifter است و قرار است این عناوین به صورت یک مولتی‌ورس با هم کراس‌اور داشته باشند. هر چند اخبار جدیدی در این‌باره منتشر نمی‌شوند، اما می‌توان نتیجه گرفت که با توجه به موفقیت کسلوینیا، در حال حاضر تمام تمرکز او روی این عنوان باشد. هر چند ساخت چنین جهانی بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

فصل سوم Castlevania به گره‌های داستانی و برخی پرسش‌های باقیمانده پرداخت و سعی کرد به آن‌ها پاسخ دهد. این فصل با توجه به عملکرد خوبی که داشت موفق شد در راتن تومیتوز نمره کامل ۱۰۰ را از منتقدان کسب کند.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3j3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...