ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

با بسته الحاقی جدید Halo 5 به جنگ با ویروس کرونا بروید

تمام درآمد حاصل از این بسته به خیریه اهدا خواهد شد

۰

بسته الحاقی جدیدی برای Halo 5: Guardians عرضه شده که با خریداری آن، بازیکنان می‌توانند به مقابله با پاندمیک کروناویروس کمک کنند.

این REQ Pack که Relief and Recovery نام دارد، ۱۰ دلار قیمت داشته و شامل پنج آیتم شخصی‌سازی حداقل ultra-rare، و ۱۰ بوستر کارت rare یا بهتر می‌شود که به پیشرفتتان در بخش چندنفره کمک خواهند کرد. تمام درآمد حاصل از این بسته به خیریه Global Giving برای مقابله با بحران کروناویروس اهدا خواهد شد.

این بسته هم از درون خود بازی و هم از طریق ایکس باکس استور قابل خریداری است. مایکروسافت احتمالا می‌تواند با آن پول بزرگی برای اهدا جمع‌آوری کند؛ چرا که در طول این سال‌ها، REQ Packهای هیلو 5 به شدت سودآور بوده‌اند. طبق آمار رسمی مایکروسافت در سال ۲۰۱۶، از این پک‌ها ۱.۵ میلیون دلار به دست آمده است.

هیلو 5 تنها بازی‌ای نیست که در این ایام یک بسته الحاقی مخصوص خیریه عرضه کرده؛ اکتیویژن هم پک Defender را به Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone بازگردانده که تمام درآمد حاصل از آن به پیدا کردن کار برای نظامیان سابق آمریکایی اختصاص خواهد یافت.

کروناویروس همچنان روند کل دنیا را مختل کرده و فعلا تنها کمکی که از دست همه‌مان بر می‌آید خانه‌نشینی است. اگر به دنبال سرگرمی‌های جدید در خانه می‌گردید، چه فیلم و سریال و چه بازی‌های ویدیویی یا رومیزی، قطعا مطالب ویژه قرنطینه ویجیاتو به کارتان خواهد آمد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3jv

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...