ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

یکی دیگر از مدیران سونی از این شرکت جدا شد

پس از ۲۵ سال

۰

مایکل دنی، رئیس بخش اروپای استودیوهای جهانی سونی، پس از ۲۵ سال کار از این شرکت جدا شد.

با این که نسل جدید کنسول‌ها به زودی از راه می‌رسد، سونی در ماه‌های اخیر تغییراتی اساسی در کادر مدیریتی خود داده است. امثال شان لیدن و شوهی یوشیدا از سمت‌های قبلی خود کنار رفته‌اند (مورد اول هم به طور کل از سونی جدا شده است) و حالا، نوبت به یکی دیگر از رئیسان سونی رسیده است.

مایکل دنی طی ۲۵ سالی که در سونی مشغول بود، ریاست بسیاری از استودیوهای اروپایی پلی استیشن را بر عهده داشت؛ از جمله گوریلا گیمز (Horizon: Zero Dawn، سری Killzone)، مدیا مولکول (Dreams، سری LittleBigPlanet) و استودیو لندن (Blood and Truth). آخرین پست او در سونی ریاست بخش اروپای استودیوهای جهانی سونی بود.

دنی هم‌اکنون ریاست استودیوی TT Games، از زیرمجموعه‌های بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر را بر عهده گرفته است. این استودیو به واسطه ساخت بازی‌های مختلف LEGO شناخته می‌شود. بیانیه‌ای که او منتشر کرده به شرح زیر است:

پس از ۲۵ سال فوق‌العاده در پلی استیشن، که در آن افتخار کار با آدم‌های فوق‌العاده و تیم‌های با استعدادی را داشتم، می‌خواهم از تجربه‌ام در یک فرصت جدید استفاده کنم. TT Games استودیوییست که در روزهای اولم در پلی استیشن با آن همکاری کردم و خوشحالم از این که به یک استودیوی کلاس جهانی تبدیل شده‌اند. بسیار هیجان‌زده‌ام که فرصتی نصیبم شده تا آینده‌ای جدید برای TT بسازم و آن‌ها را در یک فاز موفقیت‌آمیز دیگر از تکامل رهبری کنم.

سونی هم‌اکنون خود را برای آغاز نسلی جدید و رقابت با مایکروسافت آماده می‌کند. علی‌رغم شیوه ویروس کرونا، سونی تاکید کرده که این پاندمیک تاثیری روی تاریخ عرضه پلی استیشن 5 نخواهد گذاشت.


تماشا کنید: در مراسم معرفی سخت‌افزار پلی استیشن 5 چه گذشت؟

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/3k7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...