ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

GTA VI مدت زیادی است که در دست توسعه قرار دارد

چرا راکستار صدایش را در نمی‌آورد؟

۲

پس از انتشار شایعات بسیاری در مورد راکستار (که اعتبارشان جای بحث داشت) و مخصوصا عنوان مورد انتظار GTA VI، بالاخره نشانه‌ای پیدا شده که شاید وجود داشتن این بازی را تایید می‌کند.

ماجرا از این قرار است که کاربران در رزومه صداگذاری به نام خورخه کنسخو نام GTA VI را پیدا کرده‌اند. این رزومه که در سایت شخصی وی قرار داده شده، تایید می‌کند که او نقش فردی به نام «مکزیکی» را ایفا می‌کند. همچنین نوشته شده که او این کار را در سال ۲۰۱۸ انجام داده که می‌تواند تایید کند ساخت بازی از چند سال قبل از آن آغاز شده است. چرا که معمولا صداگذاری جزو اولین کارهایی نیست که بازی‌سازان در پروسه ساخت بازی انجام می‌دهند.

 

جالب هم این جاست که هنوز نام بازی از رزومه او پاک نشده است. اما حتی اگر هم این اتفاق بی‌افتد، عکس‌های آن ثبت شده‌اند. به نظر می‌رسد مردم در توییتر هم در این باره از او پرسیده‌اند، چرا که او در یکی از توییت‌های اخیر خود نوشته که به خاطر «شرط‌های قرارداد» نمی‌تواند درباره «برخی پروژه‌ها» صحبت کند.

دوستان عزیز.

با این که تمام پیام‌هایتان را می‌خوانم، در جریان باشید که به علت شرط‌های قرارداد بعضی اوقات نمی‌توانم در مورد برخی پروژه‌ها صحبت کنم. خواهش می‌کنم فکر نکنید که شما را نمی‌بینم یا بی‌توجهی می‌کنم. من قدردان تک تکتان هستم.

چند وقتیست که شایعات دور و بر راکستار یکی پس از دیگری پدیدار شده‌اند. چه در «نشانه‌هایی» که طرفداران در سایت راکستار پیدا می‌کنند، چه حتی در آخرین بسته الحاقی GTA Online که بازیکنان ریزبین معتقد بودند اشاره‌ای به حال و هوای GTA VI می‌کند. این موضوع تنها به GTA خلاصه نمی‌شود؛ گزارشاتی وجود دارند که نسخه دوم Bully هم در دست ساخت قرار دارد. حتی اخیرا هم شایعه‌ای منتشر شده بود که راکستار در حال ساخت نسخه دوم L.A. Noire است.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – همه چیز در مورد GTA VI

تماشا باکیفیت بالا در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/3jm

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
mohamadrangerمحمد آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
mohamadranger
مهمان
mohamadranger

راک استار کارشو خوب بلده میدونه داره چیکار میکنه

محمد
مهمان
محمد

اگر نصف چیزای که در موردش شنبدم از همه جا درست باشه بدجوری خفنه ها

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...