ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

امسال سال بسیار بزرگی برای ماریو خواهد بود

نینتندو می‌خواهد برای ۳۵ سالگی این لوله‌کش سنگ تمام بگذارد

۰

ماریو امسال ۳۵ سالگی خود را جشن می‌گیرد و طبق گزارشاتی که از سایت‌های مختلف منتشر شده (اول از همه Eurogamer و VGC)، نینتندو قرار است چندین عنوان از این فرنچایز برای سوییچ منتشر کند.

طبق منابع این دو سایت، نینتندو قصد دارد بیشتر عناوین کاتالوگ ماریو، از سال ۱۹۸۵ تا کنون را به صورت ریمستر شده برای نینتندو سوییچ منتشر کند. هم این دو سایت، و هم Gematsu و VentureBeat تایید می‌کنند که در حداقل حالت ممکن عناوین زیر برای انتشار دوباره در نظر گرفته شده‌اند:

  • Super Mario 64
  • Super Mario Sunshine
  • Super Mario Galaxy
  • Super Mario Galaxy 2

هنوز مشخص نیست که چهار بازی بالا به طور مجزا یا به همراه یکدیگر عرضه شوند. اما در هر صورت، برنامه‌های نینتندو به آن‌ها خلاصه نخواهد شد. این سایت‌ها ادعا می‌کنند عنوان سال ۲۰۱۳ ماریو، یعنی Super Mario 3D World هم به صورت یک نسخه Deluxe (همچون عنوانی مثل Mario Kart 8) عرضه خواهد شد. این جا هم کار تمام نمی‌شود؛ یک عنوان جدید از Paper Mario هم در دست ساخت قرار دارد.

نینتندو برنامه داشت تمام این برنامه‌های خود را در جریان E3 2020 معرفی می‌کند، اما همان طور که مستحضر هستید این رویداد لغو شده است. در کنار همه این اخبار، نینتندو قصد داشت همکاری خود با شرکت Universal را اعلام کند. همکاری‌ای که شامل یک تم پارک به نام «Super Nintendo World» و فیلم انیمیشنی ماریو می‌شود. نینتندو در حال بررسی اوضاع فعلی (که تحت تاثیر کروناویروس قرار گرفته) است و قصد دارد در برنامه دیگری تمام این برنامه‌ها را اعلام کند.

نینتندو، همان طور که از آن‌ها انتظار می‌رفت، به سوالات سایت‌های خبرگزاری جوابی نداده و تنها گفته که درباره شایعات صحبتی نخواهد کرد. آخرین باری که نینتندو تولد این فرنچایز را جشن گرفت به سال ۲۰۱۵ و سالگرد ۳۰ سالگی برمی‌گردد. آن سال، این شرکت عنوان Super Mario Maker را برای کنسول Wii U معرفی و عرضه کرد.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – بهترین بازی‌های دهه گذشته

.کپی شد https://vgto.ir/3k5

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...