ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

معرفی ساختمان‌ها و قسمت‌های مختلف شهر در بازی جنگ و جادو

دنیایی از جنس سحر و جادو

۰
انارگیفت

War and Magic نام یکی از عناوین استراتژی موبایلی است که توسط استودیو Goat Games ساخته شده و روی پلی‌استور بیشتر از پنج میلیون کاربر فعال دارد. محبوبیت و عملکرد قابل قبول War And Magic موجب شد تا برای طرفداران ایرانی سبک استراتژی آن را فارسی‌سازی شده و تحت عنوان جنگ و جادو روانه فروشگاه کافه بازار شود. استقبال از جنگ و جادو که به نوعی نسخه آزمایشی این بازی محسوب می‌شود خوب بوده و نشان می‌دهد کاربران ایرانی از عرضه چنین بازی‌هایی استقابل می‌کنند.

با توجه به استقبال کاربران از بازی جنگ و جادو تصمیم گرفتیم تا در این مطلب به معرفی ساختمان‌ها و قسمت‌های مختلف شهر در بازی بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

جنگ و جادو

سالن شهر

اگر Clash of Clans را تجربه کرده باشید آشنایی با سالن شهر برایتان سخت نیست. درواقع سالن شهر در جنگ و جادو دقیقا همان تالار شهر در Clash of Clans‌ است. ارتقاء تالار شهر ساختمان‌های جدیدی برایتان آزاد می‌کند. همچنین شما می‌توانید قابلیت‌های مختلفی از جمله «نگهبان صلح» برای مصون ماندن برابر جمله اطرافیان یا «ضد دیده‌بانی» و… را نیز از ساختمان شهر خریداری کنید؛ البته با هزینه‌ای گزاف.

انبار

مانند تمام بازی‌های استراتژیک دیگر، شما برای جمع‌آوری منابعتان نیاز به یک انبار دارید. ارتقاء سطح انبار گنجایش آن را افزایش می‌دهد.

سفارت

سفارت ساختمانی است که به شما کمک می‌کند با دیگر متحدانتان در ارتباط باشید. به وسیله این ساختمان می‌توانید به اعضای اتحادتان کمک کنید یا زمانی که نیاز به کمک داشتید، درخواستی را ثبت کرده و منتظر دوستانتان بمانید.

جنگ و جادو

آکادمی

آکادمی به شما کمک می‌کند تا با تحقیق کردن پیرامون موضوعات مختلف از جمله افزایش تولید مواد غذایی، بالا بردن سرعت حرکت اسب‌ها و… عملکرد شهر و نیروهایتان را ارتقاء دهید. شروع فرایند هر تحقیق نیازمند داشتن برخی منابع و سطوح خاص ساختمان‌ها به عنوان پیش‌نیاز است.

فروشگاه مسافرتی

فروشگاه مسافرتی ساختمانی است که به شما اجازه می‌دهد آیتم‌های ارزشمند و نایابی را خریداری کنید. می‌توانید به بازار سیاه فروشگاه نیز سر بزنید و سفارش دهید آیتم‌هایتان را برایتان قاچاق کنند، یا مستقیما با پرداخت مقداری طلا خریداری کنند. آیتم‌های موجود در این ساختمان هر یک ساعت رفرش می‌شوند و شما می‌توانید برای پیدا کردن آیتم‌های مورد نظرتان باز هم به فروشگاه سر بزنید.

محراب

محراب جایی است که دعاهایتان برای رسیدن به آیتم‌هایی خاص با مهربانی بی‌چون و چرایی اجابت می‌شود. البته برای هر آرزو نیازمند یک سنگ آرزو هستید که ممکن است از طریق ماجراجویی قهرمانانتان یا خرید مستقیم از فروشگاه به دست بیاورید.

جنگ و جادو

کاروانسرای لاله

در کاروانسرای لاله اتفاقات مختلفی رخ می‌دهد. یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این ساختمان آماده‌سازی قهرمانان برای شروع سفرشان است. شما می‌توانید با توجه به سطح ساختمانتان تعدادی از این قهرمانان را استخدام و سپس آنان را راهی ماجراجویی‌های مختلف کنید. تیم ماجراجویی شما درنهایت از مقصد خود باز‌می‌گردد و برایتان لوت‌های مختلفی به همراه می‌آورد. همچنین شما می‌توانید در ساختمان با دوشیزه نوجوانی ملاقات کنید، بازی کنید و درنهایت آیتم‌های به درد بخوری به دست بیاورید.

آهنگری

پیش‌بینی شما از این ساختمان کاملا درست است. جایی که با استفاده از فلزات مختلف به شما اجازه می‌دهد بتوانید زره، سلاح و تجهیزات پیشرفته‌تری برای ارتشتان تدارک ببینید.

زندان

از زندان برای استعمار دیگر شهر‌ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید یک دوشیزه از شهر مورد نظر را زندانی کنید و یک دهم منابع شهر نیز به شما تعلق می‌گیرد.

 

جنگ و جادو

دروازه خلاء،‌ اصطبل، محدوده، پادگان و صومعه

تمام ساختمان‌های نامبرده برای آموزش و ارتقاء نیروهای ارتشتان استفاده می‌شوند. برای داشتن ارتشی قدرتمند کافی است ساختمان مربوط به هر نیرو را ارتقاء دهید. دروازه خلاء به شما اجازه می‌دهد با استفاده از جادوی سیاه موجودات جادویی قدرتمندی را به ارتشتان اضافه کنید. این موجودات شامل جنگجوی اسکلت، جنگجوی دورف، تیرانداز الف و… می‌شود. اصبل برایتان امکان آموزش شوالیه‌ها را فراهم می‌کند. محدوده مختص آموزش تیراندازانتان است. پادگان سربازان پیاده‌نظام شما را فراهم می‌کند و درنهایت صومعه، راهبه‌هایی با قدرت جادویی را وارد ارتشتان می‌کند. استخدام نیروها زمان نسبتا زیادی نیاز دارد، اما می‌توانید با پرداخت مقداری طلا ارتشتان را زودتر از موعد آماده حضور در میدان نبرد کنید.

بازار داد و ستد

ساختمانی که به شما اجازه می‌دهد با دیگر کاربران تجارت کنید. کالاهای مورد نیاز دیگران را تامین کنید و درخواستتان برای دریافت کالاهای بیشتر را با کاربران به اشتراک بگذارید.

دیوار شهر

دیوار شهر همان محافظی است که از شما برابر هجوم دشمنانتان دفاع می‌کند. ارتقاء دیوار شهر به شما کمک می‌کند تا جایگاه‌های استقرار شهر، دفاع و منابع را بهبود بخشید.

جنگ و جادو

غار

غار به شما اجازه می‌دهد سربازانتان را به منظور جلوگیری از مورد حمله واقع شدن پنهان کنید. تنها قهرمانان هستند که می‌توانند به شما برای پنهان کردن سربازانتان در غار کمک کنند. درنتیجه اگر قهرمانتان را راهی ماجراجویی کرده‌اید یا در نقطه دیگری از جهان مشغول نبرد است، نمی‌توانید از غار استفاده کنید.

مزرعه و کارخانه چوب

در بازی‌های استراتژیک معمولا نیاز به بهره‌برداری و استفاده از منبعی خاص جهت دستیابی به اهدافتان دارید. در جنگ و جادو نیز منابع اصلی شما چوب و غذا هستند. می‌توانید با ساخت و ارتقاء ساختمان‌های مزرعه و کارخانه چوب مقدار منابعی که به دست می‌آورید را افزایش دهید.

چادر

برای گسترش ارتش و بالا بردن تعداد شهروندان شهرتان نیاز به سرپناه دارید. چادر سرپناه لازم برای این گسترش جمعیت را فراهم می‌کند. شما می‌توانید با ارتقاء سطح چادر ظرفیت آن را نیز افزایش دهید.

جنگ و جادو

برج جاسوسی

می‌توانید از برج جاسوسی برای کسب اطلاعات مورد نیاز از اهدافتان استفاده کنید. اطلاعات نظامی از سایر حکومت‌ها یا هیولاهایی خاص، هر چه بخواهید این ساختمان دراختیارتان قرار می‌دهد. البته به اضافه یک لوت رندوم که هر ۵ دقیقه در اختیارتان قرار می‌گیرد.

بیمارستان

پس از جنگ طبیعی است که تلفات زیادی داشته باشید. برخی از سربازان شما مجروح می‌شوند و می‌توانید با استفاده از بیمارستان آنان را شفا دهید تا دوباره آماده حضور در جنگ باشند. بدیهی است که استفاده از بیمارستان هزینه کمتری به نسبت آموزش دوباره سربازان روی دستتان می‌گذارد.

نظرها و پیشنهاداتتان درخصوص بازی جنگ و جادو را با ما و سایر کاربران در قسمت نظرات درمیان بگذارید. همچنین نکته‌ای درخصوص بازی هست که می‌تواند به دیگران برای تبدیل شدن به یک فرمانروای قدرتمند کمک کند با دیگران اشتراک گذاری کنید.

.کپی شد https://vgto.ir/3kd

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...