ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

به دنبال The Last of Us Part II سونی عرضه Marvel’s Iron Man VR را هم عقب انداخت

فقط مانده Ghost of Tsushima، این یکی هم تاخیر می‌خورد؟

۱

با توجه به توییتی که اکانت پلی استیشن منتشر کرده، The Last of Us Part II تنها قربانی ویروس کرونا نیست و سونی به‌خاطر «بحرانی که در جهان راه افتاده و باعث شده تا این کمپانی نتواند بهترین تجربه را برای بازیکن‌ها فراهم کند» تصمیم گرفته Marvel’s Iron Man VR را تا تاریخی نامعلومی تاخیر بزند.

این اولین بار نیست که Marvel’s Iron Man VR تاخیر می‌خورد. این بازی واقعیت مجازی در ابتدا قرار بود ۲۸ فوریه (۹ اسفند ۱۳۹۸) برای پلی استیشن VR منتشر شود اما سازنده چون به وقت بیشتری نیاز داشت، سونی تقریبا سه ماه عرضه آن را عقب انداخت و به ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) موکول کرد.

حالا مشخص شده که بازی به این تاریخ هم نمی‌رسد و فعلا همانند The Last of Us Part II سونی تاریخ عرضه جدیدی برای آن معلوم نکرده است. سونی از الان تا اوایل تابستان سه بازی مهم در برنامه انتشارش داشت که The Last of Us Part II و Marvel’s Iron Man VR دو تای آن‌ها بودند، می‌ماند Ghost of Tsushima که هنوز وضعیتش معلوم نیست.

بازی واقعیت مجازی مرد آهنیالبته اکانت پلی استیشن در ادامه همان توییت نوشته «فعلا گزارش دیگری از تاخیر خوردن [بازی‌ها] در کار نیست اما [اگر اتفاقی افتاد] به شما خبر می‌دهیم» و این جمله می‌تواند به Ghost of Tsushima اشاره داشته باشد.

شاید سونی می‌خواهد Ghost of Tsushima را طبق برنامه قبلی به بازار بفرستد یا شاید هم چون این بازی دیرتر از The Last of Us Part II و Marvel’s Iron Man VR قرار بوده به بازار بیاید، فعلا منتظر است تا ببیند که وضعیت چگونه پیش خواهد رفت. Ghost of Tsushima برای عرضه در ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۹۹) برنامه ریزی شده است.

در هر صورت تحلیل گران پیشبینی کرده‌اند که The Last of Us Part II و Marvel’s Iron Man VR تنها قربانیان کرونا نیستند و به زودی شاهد موج جدیدی از تاخیر خوردن‌ بازی‌ها هستیم. چند روز پیش نیز دو بازی Minecraft Dungeons و Wasteland 3 که هر دو توسط استودیوهای داخلی مایکروسافت در دست ساخت قرار دارند، به‌خاطر ویروس کرونا چند ماه تاخیر خوردند.

.کپی شد https://vgto.ir/3lk

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
ehsansh8964 آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ehsansh8964
کاربر
ehsansh8964

اونم مطمئنا تاخیر می‌خوره

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...