ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

رزیدنت اویل 8 احتمالا هیولایی مثل مستر ایکس و نمسیس دارد

شاید هم چند هیولای ترسناک‌ شبیه به آن‌ها!

۳

طی روزهای اخیر شاهد لو رفتن اطلاعات زیادی از رزیدنت اویل 8 بودیم و تقریبا می‌دانیم که حال و هوای کلی بازی چگونه است. اخیرا هم اطلاعاتی از این بازی فاش شده که نشان می‌دهد در رزیدنت اویل جدید باید منتظر هیولایی مثل نمسیس و مستر ایکس باشیم.

آن‌طور که در سایت Rely on Horror آمده، رزیدنت اویل 8 در حال حاضر دارای دو دموی قابل بازی است که تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. یکی از این اطلاعات تازه به وجود هیولایی با نام beast-man اشاره می‌کند که مانند نمسیس و مستر ایکس در رزیدنت اویل 3 و 2، شما را تعقیب می‌کند و باید با استفاده از خانه‌هایی که در محیط روستایی بازی وجود دارد، از دست او پنهان شوید.

در یکی از نسخه‌های این دمو تفنگی که کاراکتر اصلی (احتمالا کریس ردفیلد) در اختیار دارد، هیچ تاثیری روی این جانور نخواهد گذاشت. این هیولای ترسناک زمانی محیط را ترک خواهد کرد که صدای زنگی در محیط پخش شود. البته در نسخه دیگر دمو، این هیولای ترسناک با حضور یک هیولای دیگر از صحنه محو می‌شود.

در این نسخه دمو، ایتن که شخصیت اصلی نسخه قبلی هم بود باید از یک قلعه شوم فرار کرده و به افرادی برسد. او با یک هیولای تعقیب کننده دیگری هم روبرو می‌شود که مردی بزرگ و گوریل مانند با اسلحه‌های مختلفی است. هنوز مشخص نیست که این هیولای جدید با موجودی که پیش از این آن را توصیف کردیم ارتباط دارد یا دشمن کاملا جدیدی در بازی محسوب می‌شود.

در ادامه اطلاعات لو رفته از رزیدنت اویل 8 به تغییراتی در شخصیت ایتن اشاره شده. مثلا، او حالا چست و چابک‌تر از گذشته است و دیگر مثل قسمت قبلی یک شحصیت ترسو و غیرحرفه‌ای در کار با اسلحه نیست.

با توجه به این که اطلاعات بازی‌های کپکام معمولا قبل از عرضه لو می‌رود، می‌توان به درست بودن این اطلاعات لو رفته امیدوار بود. تا زمان معرفی و انتشار این بازی هم می‌توانید اخبار و آموزش‌های مربوط به ریمیک رزیدنت اویل 3 را در ویجیاتو دنبال کنید.


تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – شباهت کرونا با ویروس تی دنیای Resident Evil

.کپی شد https://vgto.ir/3ou

3
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
ehsansh8964امیرحسینEdjdps آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
ehsansh8964
کاربر
ehsansh8964

حسابی هایپ شدم

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

نگو مستر ایکس بگو آستاناک

Edjdps
مهمان
Edjdps

نمیدونم چرا ولی حس میکنم این بازی طرفدارای قدیمی این فرنچایز رو بدجوری عصبانی میکنه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...