ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چرا مت ریوز داستان ریشه‌ای شوالیه تاریکی را در فیلم The Batman روایت نمی‌کند؟

او صادقانه توضیح می‌دهد

۰

مت ریوز همان کارگردانی است که وظیفه دشوار بازسازی شخصیت بتمن در دنیای سینمایی گسترش‌یافته دی‌سی را برعهده دارد. او باید با همراهی رابرت پتینسون در نقش بتمن، فیلم The Batman را کارگردانی کند. عنوانی مورد انتظار که قرار است شوالیه تاریکی را دوباره به تصویر بکشد. این فیلم پس از شکست فیلم‌هایی مانند Batman vs Superman و Justice League باید داستان جدیدی را برای روایت‌کردن داشته باشد. اما این داستان، قرار نیست روایتی ریشه‌ای از زندگی بروس ارائه کند.

به نقل از Comic Book و باتوجه به صحبت‌هایی که اخیرا از مت ریوز منتشر شده، نمی‌دانیم که باید منتظر تماشای دوباره صحنه‌های قتل خانواده بروس بین باشیم یا نه. ظاهرا ریوز تصمیم گرفته سرگذشت تبدیل‌شدن بروس وین به بتمن را کنار بگذارد و همه تمرکزش را روی روایت داستان‌های شوالیه تاریکی قرار دهد. البته به این تصمیم به معنای آن نیست که هیچ روایتی از زندگی شخصی بروس وین در فیلم وجود ندارد اما واقعیت این است که فیلم The Batman قرار است چالش‌های ابرقهرمانی بتمن را به تصویر بکشد. مت ریوز درباره این تصمیم گفت:

من نمی‌خواهم داستان ریشه‌ای بتمن را روایت کنم. البته فیلم‌نامه هم‌چنان اطلاعاتی از ریشه‌های ظهور شخصیت بتمن ارائه می‌دهد اما بتمن باید درگیرهای خودش را داشته باشد. باید سایه‌ای از گذشته بتمن در چالش‌های او وجود داشته باشد. این به شما بستگی دارد که چه‌قدر از داستان‌های شخصیت بتمن را می‌توانید در درگیر‌ی‌هایش روایت کنید.

بیشتر بخوانید:

به نظر می‌رسد ایده مت ریوز یادآور عناوینی مانند Batman: Year One باشد. اگرچه اطلاعات زیادی از فیلم وجود ندارد اما می‌دانیم که داستان فیلم The Batman قرار است سال دوم حضور بتمن به بعد را روایت کند. بنابراین لباس‌ها و تجهیزات بتمن در فیلم آماده است و می‌دانیم که او باید در برابر دشمنانی مانند کت‌ومن و پنگوئن ایستادگی کند.

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – تئوری‌های فیلم جوکر

تماشای نسخه با کیفیت در یوتیوب

.کپی شد https://vgto.ir/3pr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...